Lista ocen Opel Zafira B (101) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 138 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Niemiecki polonez? i tak i nie. Roczny koszt utrzymania wypada mi niemal identyczny jak w vw, ale gorsza trakcja i tlumienie i wiecej drobnych usterek ukladu napedowego a mniej zawieszenia. rekompensuje nizsza cena zakupu jednak nastepne auto raczej sprobuje citana lub vito . Tapicerka w 10 latku nadal wyglada dobrze nie oblazi wierzchnia warstwa jak w vw. W porownaniu do vw problemy wokol silnika sa czestsze w szczegolnosci zaworki...
~LinekPark
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Za tą cenę ciężko, by było lepiej. Mało punktów, na które jest jakikolwiek sens narzekać. A do tego wszystko tanie oraz ogólnodostępne. Materiały i spasowanie ich są dokładnie takie, jak można oczekiwać, a czasami nawet pozytywnie zaskakują. Auto jest lepiej pomyslane od konkurencyjnego Grand C4 Picasso z fatalnym 3 rzędem i stolikami w oparciach foteli przednich, a zrobione lepiej od nie wiedzieć czemu droższego Tourana.
~Robokop
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Co do ceny przeciętnie przy zakupie nowego można wydać nawet 120 000 z dachem panoramicznym który kosztuje prawie 7000 zł.Duży spadek ceny po paru latach no ale niestety Opel nie należy do klasy premium. Obecnie przymierzałem się do Zafiry C ale ceny i sposób wykonania ma się nijak do Zofi B. Porażka. Zmieniłem markę a szkoda bo Zafira C powinna być skokiem technologicznym a zrobili niewygodne niepraktyczne i drogie w zakupie ...
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogólnie jest naprawdę spoko. Niestety samochody kupowane w naszym kraju są "gołe". Mam wersję Cosmo, a i tak musiałem dopłacić za ESP, Elektroniczną klimę, i Isofix na przednim fotelu.O kurtynach juz nie wspomnę.Taki sam samochód z rynku niemieckiego ma 8 poduszek.U nas 4.No i cena jest tez dość wysoka. Z paroma dodatkami wyszło 117tys.zl. Cale szczęście,ze dostalem bardzo duzy rabat:)
~natalaiewawp.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
cena mogła by być mniejsza ale wszystko kosztuje w dzisiejszych czasach to zależy kto co lubi i co się podoba ja kupiłem dwu letnią zafirkę i nie żałuję wydanych pieniędzy choć wielu znajomych którzy mają starsze auta mówią ze oni by tyle nie dali za zafirę i czasem się zastanawiam czy nie jest to tylko zazdrość .
~PIOTREK
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
ZA NIEMAŁĄ CENĘ OTRZYMAŁEM AUTO WYBRAKOWANE ,KTÓRE NIE NADAJE SIĘ DO EKSPLOATACJI,NA DODATEK DIELER NIE POCZUWA SIĘ DO ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZEDANY MI BUBEL, SPRAWA CHYBA OPRZE SIĘ O SĄD.ZDECYDOWANIE ODRADZAM KUPNO TEGO MODELU JEŻELI, CHCECIE MIEĆ SPOKOJNE NERWY I CIESZYĆ SIĘ \"NOWYM SAMOCHODEM\"
~KUBA
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Robię rocznie prawie 40000 km zużycie paliwa 6l Przedtem maiłem A6 2.0D zużycie 9l czyli 400x6l=2400l x 5 zł=12000zł - Zośka zjada na rok 400x9l=3600lx 5 zł=18000zł Audi zjadło Różnica 6000zł x 10 lat..... Oczywiście to auta z innych klas, ale i tak daje do myślenia...
~marqin
Van 1.6 CNG ecoFLEX Turbo 150KM 110kW
Auto służbowe, nie znam dokładnej ceny, ale z tego co wiem - trochę zbyt wysoka, jednak w zamian otrzymuje się wygodne, dość duże, pakowne i praktyczne auto, nawet z przewiezieniem większej ilości bagażu (szafki, meble) czy liczniejszej rodziny nie będzie kłopotu (7 siedzeń!).
~oko
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Opel ceni sobie zafirę wysoko, czy jest tego wart pokaże czas. Tańsze są samochody za którymi nie przepadam np. Fiat, Seat, Ford, Citroen a Toyota, Honda czy VW Touran maja ceny podobne.Cene zakupu można regulować wyposażeniem a z czasem napewna będą dobre promocje.
Dziennik kosztów dla Opel Zafira B
7,6
9,1
9,5
~Michał
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
ceny używanych opli sa smiesznie tanie z czegoś to się bierze, może jakość jest nie najlepsza albo po prosty tyle ich jest na rynku że cena jest niższa, lecz jak chcemy znależć dobry zadbany egzemplarz to cena jest wyższa i bądż tu mądry :)