Lista ocen Opel Zafira B 1.8 ECOTEC 140KM 103kW 2005-2014 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smigg
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Trochę ciężko wyregulowac fotel kierowcy przy moim wzroście (186cm). W długiej trasie daje radę, czasem kark sztywnieje ale to mały problem. Miejsca jest w bród. Kiedyś jechało nas 5 rosłych \"chłopa\" + drobna dziewczyna, dziecko i 6 wielkich toreb podróżnych. Podróż trwała ok 1 godz i nie usłyszałem zbyt wiele narzekań. Bardzo funkcjonale auto. Pewnie i paletę przewiezie.
~drChlubicz
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca jest dosyc dla wszystkich, z tylu nawet wysokie osoby nie powinny narzekac, jednak po zamontowaniu z tylu fotelika na iso-fix pasazer z przodu strasznie cierpi jezeli ma pow 1,7 metra wzrostu(moja zona 1,7m i jest na styk, ale nie narzeka:)) ja- 1,85 m - dramat), to jednak oczywiscie wina fotelika a nie opla.
~mts
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Rewelacja! NIe rozumiem jednego z wcześniejszych wpisów o małej ilości miejsca dla pasażera - moim zdaniem jest go dużo. Nawet gdy przesunę siedzenia do tyłu, drugi rząd pasażerów ma miejsca pod dostatkiem. Trzeci rząd to inna sprawa ale nawet dorosły może jechać i siedzieć w miarę wygodnie. Nad głową? KOSMOS!
~Michał
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
zle że jest jedna kanapa na 2 rzedzie a nie oddzielne wyjmowane i regulowane siedzenia, kanapa przesówa sie na szynach też ten pomysł nie jest za dobry, miejsce mają wszyscy to oceniam wysoko, zmieniłbym jedynie rodzaj siedzeń
~zimny'75
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Ogólnie dobrze. Minusem jest mocowanie pasów drugiego rzędu siedzeń do słupków. Jeżeli przewozimy w II rzędzie dzieci w fotelikach oraz mamy pasażerów w III rzędzie - za każdym razem trzeba rozpinać pasy mocujące foteliki...
~Czarek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dużo miejsca na nogi i nad głową w pierwszym i drugim rzędzie siedzeń. Trzeci rząd raczej dla dzieci lub do jazdy na krótkich dystansach.
~Emil
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Brakuje mi trochę miejsca na nogi na tylnej kanapie. Przy zamontowanych fotelikach dzieciaki non stop kopią po oparciach foteli przednich ( nie lubię tego).
~Robokop
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca wystarczająco. Tylne fotele 3 rzędu tylko i wyłącznie na krótkie trasy. Mało miejsca nie wygodnie no i co najgorsze brak bagażnika.
~Jacek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Niby dużo miejsca ale co do funkcjonalności to się zawiodłem. W porównaniu z c4 grand Picasso wypada naprawdę slabo
Dziennik kosztów dla Opel Zafira B 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
8,8
~Adamo
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca wystarczająco. Trochę przeszkadza "komin" przy lewarku zmiany biegów. Na tylnej kanapie nawet wysoka osoba siedzi wygodnie.