Lista ocen Opel Zafira B 1.8 ECOTEC 140KM 103kW 2005-2014 (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krak-mac
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
auto zdało egzamin na 5 zrobiłem nim trochę kilometrów i dalej jestem nim zadowolony. przy zakupie brałem pod uwagę corolle verso, octavie, grand senica, wydaje mi się że dobrze wybrałem
~Stanisław
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Ogólnie oceniam bardzo dobrze, udane auto proste dla użytkowników którzy nie mają wygórowanych oczekiwań, bez dodatkowych bajerów które często dają się odczuć a szczególnie elektryka.
~Dominik
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Plus za przestronność i pakownośc, wystarczającą dynamikę napędu. Ogromny minus za usterki układu chłodzenia i wszechobecne wycieki płynów eksploatacyjnych
~zimny'75
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Spełnia w 100% funkcję samochodu rodzinnego dla osób bez wygórowanych oczekiwań. 7 miejsc w standardzie, to istotny szczegół, który często się przydaje.
~smigg
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Super auto za tą cenę i w tej klasie. Silnik idealny, ilośc koni + osiągi. Stylistyka bardzo nowoczesna no i bardzo wygodnie się podróżuje.
~pol
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Gigantyczna awaryjność samochodu. Od wielu lat używam Opli, ale ta Zafira zakończy moją przygode z ta marką. Katastrofa.
~Mirek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
gdyby miala naped na 4 kolka i dobra manualna skrzynie biegow (a nie easytronic) raczej przez dlugi czas nie zmienialbym tego autka
~frugemi@interia.pl
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Gdyby nie kłopoty z elektryką ,to byłby dobry samochód.W wersj bez klimy ,tylnie szybki boczne powinny być uchylne!!!
~Adamo
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Jak na Opla dobre wykończenie i design. Autem jeździ sie przyjemnie. Jest to przyjazne auto rodzinne.
~Piotrek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo udane rodzinne auto z kilkoma małymi niedociągnięciami.