Lista ocen Peugeot 106 I (131) - Widoczność

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szater
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Duży plus dla tego samochodu! Króciutka maska i wąskie słupki sprawiają, że jest to samochód w mieście wprost niezastąpiony. Przesiadłem się z Corsy, która pod tym względem była dużo gorsza. Dodatkowo zainstalowany szyberdach sprawia, że w ciemne zimowe dni chociaż odrobinę więcej światła dostaje się do wnętrza.
~btj
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Byłoby doskonale gdyby nie lusterka boczne - są małe i mają bardzo duże martwe pole. Można wymienić je na lusterka z saxo, które są większe, ale nie komponują się tak dobrze wizualnie. Widoczność na wszystkie strony wzorowa - można parkować na centymetry, a to ogromna zaleta na ciasnych parkingach.
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak wspomniałem już wyżej - jak już wsiądę, to siedzę ;) Wsiąść ciężko, bo fotele są nisko. Miejsca z przodu wystarczająco. Z tyłu z moim wzrostem mogę pomarzyć, za to dzieciaki nie narzekają i żaden mi też nogami po głowie nie kopie. Czyli 4 osobowa rodzina może tym śmiało jechać na średnio długą wycieczkę.
~Marcin
Hatchback 1.1 60KM 44kW
widoczność bardzo duża, auto małe wiec widać wszystko dookoła, jedynie problematyczne jest dla osób mojej budowy ciała (czytaj sporawej) gdzie po odsunięciu fotela do końca słupek i fotel obok potrafi sporo zasłonić.
~ex_posiadacz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Mały samochód to każdy manewr to przyjemność. Widoczność doskonała. Szyby nie parują jak w innych, większych samochodach konkurencji. Dość spora tylna szyba daję dużą widoczność podczas jazdy na wstecznym.
~STARSKI
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
SUPER. NAWET MALE LUSTERKA SA BEZ ZASTRZEZEN. MIESZKAM W ANGLI I AUTKO TUTAJ EKSPLOATUJE WIEC BARDZO WAZNE JEST DLA MNIE SZCZEGOLNIE LEWE LUSTERKO, WIDOCZNOSC OBU JEST REWELACYJNA.
~Coldcut
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Bardzo dobra, duże szyby i wąskie słupki. Jedyny minus dla wysokich osób to fabryczne umiejscowienie lusterka wstecznego - zbyt nisko - nieco zasłania przy prawoskrętach.
~Majster
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Nawet w wersji 3d oceniam że jest cool. Dla zainteresowanych: zbliżenie się do przeszkody przodem lub tyłem na 5cm to nie problem... Na boki również cool - manewry to jego duuuży plus
~ja
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Nie ma do czego się przyczepić. Z przodu idealnie - widać koniec maski, można parkować na centymetry. Lusterka mimo, że są niewielkie, wystarczają.
~michal
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Moim zdaniem bardzo dobrze, widać wszystko na każdą strone, tylko tylna szyba jedynie szybko brudzi się po deszczu, ale w końcu po coś jest tylna wycieraczka.