Lista ocen Peugeot 106 II 1.0 i 50KM 37kW 1996-2000 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maurer
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Żadne fiatowskie wynalazki,seicenta czy inne pandy. merol czy bawara to to nie jest ale dla średnio wymagającego w zupełności wystarczy, a poza tym pali śmieszne ilości paliwa i gazu. Części droższe niż do fiatów ale jest od nich o wiele lepszy i trwalszy. Cena absolutnie jest dla tego autka odpowiednia dobre autko za dobrą cenę. Chociaż sprzedający nie chciał specjalnie spuścić bo to ma gaz, alumy, zimówki itd to się bardzo cieszę że wziąłem...
~golab@polbox.com
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
W standardzie w tej wersji (Coktail - limitowana wersja na koniec roku 1999): poduszka dla kierowcy, obrotomierz, instalacja radiowa z głośnikami, lakier metalik, lakierowane zderzaki, halogeny przeciwmgielne, napinacze pasow, w sumie kosztował 31.423 zł .Nie jest to może rewelacja jeśli chodzi o wyposażenie, ale jakość wykonania oceniam bardzo dobrze.
~littlejacob
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Testowany egzemplarz za 1600 złotych sprawdza się w codziennych dojazdach do pracy, a także jest dobry w podróży. Aczkolwiek mógłby mieć wygodniejsze fotele i nieco mocniejszy silnik, ponieważ kultura jazdy w Polsce jest na niskim poziomie - \"k...a, jedź szybciej tym g....m Peugeotem\".
~Jacek S. (gopsnieszawka@wp.pl)
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
wykończenie przyjemne dla oka i dotyku, nie ma tu surowości i dziadostwa. Ja mój samochód kupiłem w 2002 r. we wrześniu za 17.400zł ( z oponami zimowymi) teraz po roku mógłbym swobodnie wysrawić taką samą cenę, nie tracę więc na nim obecnie nic!
~zeno
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Przy zakupie uważałem, że jest dobrze, teraz w tej samej cenie można kupić coś nowego z ABS, wspomaganiem kierownicy i elektryką szyb. Ale i tak jestem zadowolony, bo to całkiem fajne autko.
~darek
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
jeździłem kilkoma autami min. Fiat126p skoda favorit opel kadet peugeot605 jest to jeden z przyzwoitych aut przynajmniej do parkowania w świecie
~orys100@wp.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
kupiłem nowy 7 lat temu i uwazam że zrobiłem doskonały interes porównując kłopoty znajomych z samochodami z tego samego segmentu
~Dawid
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Auto kupiłem za 1400zł. Jak za tę cenę przebija każde inne auto.
~sokoto@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
"...nie wymagaj od produktu więcej niż za niego zapłaciłeś.."
Dziennik kosztów dla Peugeot 106 II 1.0 i 50KM 37kW
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Chyba lepiej kupić starsze a bardziej sprawne.