Oceny Peugeot 205 II

20 ocen

Najnowsze oceny Peugeot 205 II

~grekow16
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jestem zadowolony z tego autka , zresztą jest to już drugi perzocik 205 ,wcześniej miałem z silnikiem 1.1 z gazem z którego też byłem bardzo zadowolony . Byłem nim kilka razy na wakacjach nad morzem na mazurach i w górach , nigdy nie musiałem podczas tych wyjazdów naprawiać go .Czuję do niego coraz większy sentyment i mimo że mam jeszcze audi a4 2003r to z przyjemnością wsiadam do perzocika i bez żadnych kompleksów wyjeżdżam nim na miasto...
~hideoosw
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Super samochodzik o sportowym zacięciu z rajdowymi genami. Posiadam wersję WINNER limitowaną do około 5 tys sztuk dostępna tylko w 93 roku na cześć rajdowych sukcesów modelu 205. Moja wersja posiada kubełki z wersji Rallye i kierownicę z Rallye z logiem znicza Peugeot Talbot Sport. Alufelgi Intra 6jx14" z oponami fabrycznie w rozmiarze 185/60r14, spojlerek gti, przyciemnione fabrycznie szyby, lakier niebieski metalic M0MY z GTI, lekka...
3,6
~klops
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Absolutnie uwielbiałem to auto i wspominam je z wielkim sentymentem. Może dlatego, że było moim pierwszym :) i mimo mojego szczupłego, studenckiego budżetu radziłem sobie ze wszystkimi usterkami. Tak szczerze to tęsknie za pugiem trochę i w głowie świta mi myśl aby sprawić sobie taką zabaweczkę tylko tym razem w wersji gti :)
~Bartek W.
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Bardzo przyjemne auto do miasta, oszczędne, całkiem dynamiczne i wygodne. Dobre zarówno dla kobiet, jak i dla początkujących kierowców czy kogokolwiek innego. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy, ten samochód ma już swoje lata, i nie ma co się spodziewać jakiejś super niezawodności. To są miejskie autka z dużymi przebiegami, zamęczone na światłach... Jednak jeśli zadbamy o niego, to ładnie posłuży ;) Nawiasem, mój jest z 93 roku - nie wiem czemu...
3,6
~indukt@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jestem zadowolony z Auta. Zadbany egzemplarz jeszcze długo podziała, karoseria w ocynku daje rade, mój ma 21lat i gdyby nie ofermy na parkingach które obiły mi lakier to nawet małej rdzy by nie było a ta co powstała to od tamtego auta :)
~asdlik
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
samochód genialny na pierwsze auto dla osób które brzydzą się \"niemcami\".ekonomiczny, niezawodny i zrywny(passat 1.9d niema najmniejszych szans;p). Trochę jakość plastików jest słaba, za to nie jest tak smutno i czarno.nie wiem jak inne silniki ale 1.9D jest nie do zaorania. mały samochodzik z wielkim silnikiem na osi napędowej, wyciągnie z błota dwa razy większe auto.Odśnieżać tym można;p
Dziennik kosztów dla Peugeot 205 II
5,2
6,6
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Właśnie wróciłem nim z wakacji w Hiszpanii! W przeciągu miesiąca zrobiłem nim 11 000 km po bardzo różnych drogach, bez jakichkolwiek usterek! Był świetnym kompanem na całej trasie, nigdy się nie przegrzał i nie marudził. Pracuję nim 8 godzin dziennie na wrocławskich drogach i radzi sobie bez problemu. Szkoda, że jest taki głośny:/
3,7
~michal.niesyczynski@interia.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie autko jest na tak +4, nie sprawia kłopotów, za taką cenę auta to niewiele dołożyłem do niego wymiana przód: prawa półoś (pęknięta guma), wymiana p/l wahacze, gumy od drążków kierowniczych, uszczelniacz pod aparatem zapłonowym, nowe tarcze i klocki, przewody wys. napięcia i świece, akumulator i to w przeciągu trzech lat, to niewiele, w końcu był sprowadzony - samo mówi przez siebie.
2,9
~Micro
Hatchback 1.9 GTI 128KM 94kW
Fajne autko na początek jeżeli mówimy o GTI. Na tą masę wystarcza jak najbardziej, choć silnik nie lubi wysokich obrotów. Seryjne zawieszenie spisuje się super, naprawdę trzyma dobrze. Przy normalnej jeździe da się mało spalić, ale kiedy go gnieciesz pali ile mu wlejesz.
3,4
~Gocy
Hatchback 1.9 GTI 120KM 88kW
Małe auto z dużym silnikiem i ludzie często się dziwią jak tankuję gaz to zawsze pytają jaki silnik i jak mówię to się strasznie dziwią. Poza tym ruszanie spod świateł z innym mocnym autem daję pewność że mogę wygrać