Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Peugeot 206 Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1998-2009 - Oceń swoje auto
Inne : brak usterek
Auto kupione za 800 zł do przemieszczania się po mieście, stwierdziłem że jak się rozsypie dużo nie stracę bo w cenie złomu. Nic bardziej mylnego. Wymieniłem olej rozrząd i filtr powietrza i autko sprawuje się doskonale w każdych warunkach. Jest kiepskie blacharsko ale za to że jest tak wdzięczne popracuje nad nim :) zapala zawsze, silnik nie bierze oleju pracuje cichutko, klima chłodzi elektryka działa jest naprawdę wygodnie , zwrotne i nie dużo pali. Czego chcieć więcej. Do tego mam fajna wersje dobrze wyposażoną na alufelgach do tego białe zegary dodają sportowego smaku.
Super! cichy, pracuje kulturalnie i jak na swoją moc i pojemność nawet elastyczny w porownaniu np z japońskimi konstrukcjami. Od marca czyli od zmiany oleju ani grama nie musiałem dolewać, jedyne co to go przydławia jak jest mało paliwa ale to musze fitr zmienić ewentualnie pompę
Najgorszy element auta, skoki lewarka są dość długie, jedyna i wsteczny wchodzą ciężko, i specyficznie trzeci bieg
doskonały, komfortowy, nie za miekki nie zatwardy, pewnie trzyma się drogi, do tego zawieszenie puki co bardzo trwałe
No u mnie srednio ale to wiąże się z ceną mojego egzemplarza, jest troche rdzy ale bez tragedii i pęka lakier, na tyle że da się to ogarnąć tanim kosztem i będę to robić bo szkoda autka
wąskie słupki, duza przednia szyba , wszystko świetnie widać
Wszystko pod ręką
W chłodne dni bardzo szybko się nagrzewa, w lecie manualna klima też fajnie chłodzi mimo czarnego koloru sprawnie chłodzi wnętrze autka
jak na swoja klase auto przestronne, mam podnad 180cm i jezdze komfortowo do tego dobrze wyprofilowane fotele
rewelacja az ciezko uwierzyc ze auto segmentu b jest jak ciche jak stoje na swiatlacch czasem zastanawiam sie czy silnik wogole pracuje do 100km/h jest cichutko pozniej glosniej z racji braku 6 biegu ale to wkoncu auto miejskie
super, rozrzad z pompa wody ok 350 zl, olej nie cale 100 zl filtro oleju ok 30 zl i powietrza tez ok 30 zl. Reszta niewiem o nic nie wymienialm spalanie ok 7 litrow
Szok takie auto za takie grosze jestem mega zadowolony
nic
nic