Lista ocen Peugeot 208 I Hatchback 5d Facelifting (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jak pierwszy raz wsiadłem do tego auta byłem mocno zaskoczony ile miejsca jest z przodu, także na szerokość. To jest praktycznie poziom kompaktów sprzed 10 lat! Naprawdę jak na miejskie autko jest super. Pomysł z cofnięciem schowka przed pasażerem w kierunku silnika i zwiększenie miejsca na nogi pasażera jest bardzo dobry. Natomiast z tyłu już szału nie ma, przeciętnie dla tej klasy.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Z przodu nikt nie bedzie narzekał, każdy zajmie wygodną pozycję za kółkiem, na tylnej kanapie miejsca bedzie pod dostatkiem, ale dla osób poniżej 180 cm wzrostu ( chyba, że z przodu usiądzie ktoś bardzo niski i wsunie się z fotelem do kokpitu - wtedy i 2 metrowiec bedzie miał wygodnie )
~Rafal
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przez idiotyczny projekt deski rozdzielczej miejsca dla kierowcy jest mało, ponieważ jak już wspomniałem musi on znaleźć wygodną i bezpieczną pozycję, co w tym samochodzie jest niemożliwe, dla pasażerów przeciętnie jak w samochodzie tej klasy - dlatego 2 gwiazdki a nie 1.
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dla małej rodziny lub singla auto będzie idealne - jak na tak mały gabaryt oferuje mnóstwo miejsca w środku. Bez problemu zmieści nawet 4 dorosłe osoby. Bagażnik wystarczający, do tej pory nie był mi potrzebny większy.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jeśli komuś już nie potrzebny dzieciowóz a mieszka w centrum Krakowa to ma i tak za dużo przestrzeni a jasnoszara górna tapicerka jeszcze sprawia że jest przestronniej. Bagażnik spory ale bez szału To w końcu miejskie auto
~Toomecki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
mam 186 cm wzrostu i dla mnie za kierownica jest ok. Ale jeździmy z zoną tylko we dwójkę . poza tym mam drugie , duże auto więc czasami czuję , że mogłoby być więcej przestrzeni . Komfort jazdy OK
~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
z przodu idealnie, nawet ktoś powyżej 185 cm znajdzie wygodną pozycję ( fotel regulowany również na wysokość ) natomiast tył wiadomo, nie jest to auto rodzinne więc nie ma co liczyć na ogrom przestrzeni
~Talsen
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wyjątkowo dużo miejsca, jak na tak niewielki samochód. Z tyłu spokojnie można przewieźć 3 normalnej tuszy osoby. Z przodu szału nie ma, ale miejsca jest w sam raz.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
dla 2 -3 osób bardzo komfortowo jak z tyłu usiądą osoby 180 + zrobi się ciasnawo, ale pamiętajmy, że nie jest to VAn tylko miejskie wozidło :)
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Pozycja i przestrzeń dla kierowcy jest bardzo dobra. Siedzenie ma trzymanie boczne i mimo braku regulacji części ledźwiowej jest bardzo wygodne.
Peugeot 208 I Hatchback 5d Facelifting