Oceny Peugeot 306 II Sedan

Peugeot 306 II Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 306 II Sedan

~suwalowie@poczta.onet.pl kuba
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
auto nawiązuje do dawnego typu miękkich samochodów francuskich, ale problemy z zawieszeniem po prawie 100 tys nie występują. Ekonomiczność jest dobra, nawet przy jeżdzie z max prędkością (około 200kmh) spalanie pozostaje na pozionie 7-7,5l/100, jazda normalna przynosi spalanie 5-5,5l/100 auto pozostaje stabilne nawet po jego dużym obciążeniu (5 osób) i jest tylko nieznacznie podsterowne. proponuje zamontowanie filtra typu k&n lub inny co...
3,5
~pol1221
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nie polecam tego samochodu osoba które nie będą o niego dbać, ponieważ wiele usterek można wcześniej przewidzieć. natomiast osoby lubiące samochody i lubiące przy nim trochę posiedzieć i nie traktować go obojętnie odwdzięczy się niezawodnością. jest ciekawa alternatywa dla golfa czy astry i jest od nich tańszy i chyba ładniejszy.
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Uwielbiam ten samochod. Wyglada superfajnie, na autostradzie mozna dac czadu. Pojemny i wygodny. Teraz konczy sie jego produkcja wiec Peugeot wrzuca do niego wszystko co sie da: welurowe siedzenia i sporo innych dupereli ktore normalnie sa za doplata. Poza tym hamulce tarczowe na obu osiach, halogeny itp.
3,7
~Michał
Sedan 1.6 90KM 66kW
Samochód przyjemny w prowadzeniu ALE... - Elektryka w tym samochodzie to jakiś żart -zawieszenie potwornie twarde, każde małe Niekształcenie czuć na drodze - klima nie stabilna
~Jacek
Sedan 1.9 D 69KM 51kW
wygodne duże auto za nieduże pieniądze i duży kufer i nie małe wyposażenie
3,6
~Zdzich
Sedan 1.6 90KM 66kW
Bardzo lubię moją 306. Nie sprzedałem jej mimo, że mam nowy samochód.
3,5
~etah
Sedan 1.9 D 75KM 55kW
ładnei wyglada ale to francuz i sie pierdzieli. kazdy model ma inne czesci wiec nie mozna nic dopasowac
~Zadowolony
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Samochód sprawuje się doskonale. Szkoda, że nie jest jeszcze produkowany, bo kupiłbym go jeszcze raz! 307 i 308 to już nie to...
~Don Matteo
super auto polecam!
~kubas.17_17@interia.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
silnik spisuje sie dobrze (jak na swoje 75 KM) nie mam zastrzeżeń choć dzisiaj wybrał bym mocniejszą jednostkę (Silnik)
Peugeot 306 II Sedan