Lista ocen Peugeot 307 I (133)

3,5
~Jacum
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
samochod wizaualnie bardzo ładny,i funkcjonalny, bardzo dobrze wyposażony natomiast elementy techniczne nie dopracowane. elektryka do poprawy. a zawieszenie może całkiem do wymiany może z 406 ???
3,5
~Mikko31
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Świetne wygodne, przestronne, bezpieczne auto z NIEDOPRACOWANYMI DETALAMI!!! PSA powinno dopilnować jakości swoich aut! Pomysły mają dobre - ale realizacja...
~Peugocik
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Bardzo fajny samochod. Ja nie mialem takich problemow jak inni tak wiec polecam, szczegolnie dla rodzinki z dzieciakami. Miejsca wystarczajaco dla wszystkich. Z jazdy tez mozna czerpac przyjemnosc, cicho, milo i przyjemnie.
3,3
~marledwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Salon autoryzowany od pierwszych dni usilowal wciskac mi kity odpowiadajac na moje pytania i watpliwosci.Radioodtwarzacz CD nie ma funkcji "fader" bo dobrej klasy sprzet tak ma?! Gdy zarzadalem pisemnego oswiadczenia producenta "DENON" i po wielokrotnych zglaszaniach tego (nigdy nie wiedzieli kto poprzednio zajmowal sie sprawa) funkcja zaczela byc aktywna i nikt nawet nie przeprosil za robienie z czlowieka durnia.Problemy dopiero sie zaczna bo...
3,8
~waterexit
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Ogólnie nie jest tragicznie bardzo dobrze sie prowadzi dobrze spasowane elementy we wnętrzu nic specjalnie nie trzeszczy, wygodne fotele w miare ekonomiczny i niezawodny silnik i zawieszenie ale jak zawsze elektronika i elektryka jest niedopracowana w autach z Francji, no i ceny orginalnych części w serwisie (np. wycieraczki przednie 270zł, szyba przednia 2000zł)
~wija63
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Jak wyżej, warto znaleść mały warsztat ASO, gdzie możesz być przy przegladzie swojego samochodu i nikomu to nie przeszkadza, ja taki znalazłem i myślę ze będę długo cieszył niezawodnością 307
~Roberto
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Nie narzekam. Z zakupu jestem zadowolony, chyba choroby wieku dziecięcego te auto ma juz za sobą.
2,4
~gobo
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
najgorsze auto jakie kiedykolwiek miałem, serwis do bani, poza wygladem i przestrzenią samochód "oferuje" same problemy, trudno go sie pozbyc ale... Hurra!!!już go nie mam!!!!:))))
~Pharee pharee@wp.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Ogolnie fajne autko, podoba mi sie jego nadwozie, niestety przyjemnosc z jazdy psuje slaby silnik. Dla spokojnych dobry, dla preferujacych dynamiczna jazde silnik 1.6 110 KM to minimum. Diesle HDI sa juz pare krokow do tylu za niemieckimi TDI, jak juz kupowac to HDI 2.0 110 KM.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
~hack116@wp.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Dobry, niedrogi w eksploatacji samochód. Do gustu przypadnie napewno paniom z powody dużej ilości schowków i komfortu podrózowania. Bryła nadwoziowa takze sprawia pozytywne wrażenie. Gorąco polecam;)