Lista ocen Peugeot 307 I (51)

~aa
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
gdyby nie uciążliwe usterki w instalacji elektrycznej i indolencji serwisu w tym zakresie byłby to przyzwoity samochód
~Przemek
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Jak na swoją moc i pojemność zaskakuje elastycznością. Jesyny mankament to turbodziura (dobrze ciągnie dopiero od 1800obr/min) (Silnik)
~jarod-82
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
jest ok, jednak duży minus do serwisu (najczęściej chcą wymieniac na drogie częsci niż naprawic, w dodatku serwis jest bardzo drogi), aby sprowadzili kierunkowskaz musiałem czekać ponad miesiac...
3,5
~Mario proteco@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Ogólnie mam dobre wrażenia jeżeli chodzi o Peugota 307 HDI bardzo przyjemny pojazd, nie tylko z wyglądu.
~golec
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
witam, peugeota mojego mam od niedawana coprawda ale puki co jestem pozytywnie zaskoczony, dieselek chodzi cichutko i równo, nie jest zbyt dynamiczny ale i nie o to mi chodziło ma jezdzić być wygodny i mało palić i przy takim założeniu autko dostaje ode mnie 100proc. polecam autko z tym silnikiem osobą kótre przede wszystkim cenią sobie niskie spalanie oraz wygodę, wiadomo kombi większe ale w tym jest miejsca naprawdę pod dostatkiem zważywszy...
~mijagi
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Jak dla mnie, samochod byl cacy, dopoki nie zaczalem robic nim wiekszych tras- czyli jezdzic 130 km dziennie do pracy (wczesniej jezdzilem pociagiem, wiec auto tylko a dojazdy na stacje * wojaze weekendowe). W momencie zakupu mial ok 150 tys przebiegu, przez 2 lata zrobilem nim 65 tys i niestety auto jak dla mnie awaryjne, szczegolnie jesli chodzi o elektryke i silnik. Mozliwe ze wina jest wiek dzieciecy auta- z poczatku produkcji ponc wiecej...
~Krzysztof
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Auto dobrze wybiera nierówności pewnie trzyma się drogi.W mieście radzi sobie z krawężnikami. (Układ jezdny)
~syzyff
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
przyzwoita dzieki wielkiejjjj przedniej szybie ale jak zaczynalem jedzic to mialem problemy z parkowaniem (Widoczność)
2,7
~Marcin
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
świecąca kontrolka silnika, dziwne komunikaty na wyświetlaczu,piszczące hamulce,zamek w tylnej klapie się zacina, palące się żarówki to norma,przełącznik kierunkowskazów przy skręcię sam się przełancza w przeciwną strone, stuki w zawieszeniu-w serwisie nie znają przyczyny mowią "to tak ma być" (Bezawaryjność (drobiazgi))
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
~halina drabina rozczochrana
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Kupiony jako nowy w salonie w Polsce. Caly czas w jednej rodzinie. Jezdzony po miescie i po trasie rzadziej. Bez haka. Kilka lat pod chmurka i kilka lat garaż. Dobra widoczność. Cichy. Można spac w 2 osoby na rozlozonych siedzeniach-kombi. Bardzo lubie ten samochod, nie trzesie jak w secenciaku. Ogromny minus to zarowki przepalajace sie tak raz na miesiąc/dwa.