Lista ocen Peugeot 307 I (111)

~mikeber
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Świetna linia nadwozia. Świetne wnętrze i wyposażenie. Dobry i cichy diesel pod maską.
~Rychu
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Auto udane, bardzo pojemne i praktyczne. Nigdy nie zawiodło, silnik nie do zajechania. Polecam dla rodziny 2+3.
2,5
~kajetand@go2.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
samochód wykonany z kiepskich materiałów, niestarannie wykonany: szczeliny nierówne
~hdi@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Trafiłem chyba jakąś dziwną 307 2,0 HDI SW PREMIUM, bardzo wygodne auto, ekonomiczne i do tej pory ´´i niech tak zostanie´´ wolne od wad typowych podobno dla tego auta, wszyscy się mnie pytają od kiedy go mam CZY JESZCZE JEŹDZI ? Szkoda tylko, że opinie o serwisie PEUGEOTA się potwierdzają, lepiej tam nie jechać, chociaż rozrząd robiłem w serwisie i tam wyszło najtaniej ??? i szybę od tylniej klapy (sama strzeliła w...
~zukes
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Myślę że każdy samochód w dzisiejszych czasach nie jest bezawaryjny. Wszystko zależy od modelu na jki się trafi. Uważam że peugot 307sw 2.0 HDi nie zasługuje na tak wiele negatywnych opini. Trochę rozumiem tak zdenerwowanych właścicieli tych aut , chyba przed chwilą odwiedzili jakiś serwis peugota :-)).
4,1
~Pelus
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Może ja mam jakąś udaną wersję ale naprawde czytając inne komentarze nie mogę się przyczepić do tego samochodu. Ładny wygląd, wygodny, jak na razie niezawodny.
~Kinsky
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
w sumie dobry samochod. choc sprawy opisane w sekcji powazne usterki psuja wizerunek
~Seba
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Wbrew krążącym opiniom o 307 model ten jest bardzo dobrym produktem szczególnie na tle przereklamowanej konkurencji (szczególnie VW). Przez 4 lata jeździłem autami japońskimi, więc mam obiektywną skalę porónawczą. Wszystko zależy od trybu użytkowania i pochodzenia pojazdu (krajowy serwisowany w ASO czy z importu). Model posiada wszytkie cechy by pretendować do miana auta rodzinnego jak również i o lekkim zabarwieniu sportowym (kolor czarny jak...
3,6
~krzyś
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Miał być super elastyczny - ale nie jest, maił być cichy - ale nie jest. Zobaczymy czy będzie żywotny!? (Silnik)
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
2,4
~radek@polfood.net.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Nie polecam tego auta!To najgorszy samochód w moim życiu! Jest ladny konfortowy ale ma jedną dużą wadę NIE JEŹDZI, więcej stoi w ASO niż u mnie w garażu!Po 100tys zaczyna się wszytko w nim sypać! Ostania naprawa po scholowaniu kosztowala 8tys PLN-wymiana pytek sterujących, regeneracja pompy i wtrysków! I jeszcz jedna przestroga przed tym autem- w 307 nie zużwają sie klocki tylko tarcze - wymiana po każdych 60tys. Być może że francuzi produkują...