Oceny Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2007-2011

Najnowsze oceny Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2007-2011

2,3
~obywatello
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Najgorszy szrot jaki miałem a jeździłem Citroenami (AX, Saxo, C3), Peugeotem 405, Fordem Focusem, Fiatem Punto, Renault Traffic, BMW 3, Nissanem X-trailem. Responsywność układu kierowniczego w 308 jest DRAMATYCZNA – działa jak z gumy! Trzeba mocno przekręcić kierownicę by samochód zareagował. Przyjemność z jazdy zerowa. Ja wiem, że Peugeot to nie BMW, ale jakieś minimum powinno być a ja się czuję jakbym prowadził wannę a nie samochód. Koszty...
3,3
~piter
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Ogromne rozczarowanie. W samochodzie dopieszczonym i wychuchanym: na przykład olej zmieniany 2x częściej: silnik traci kompresję(wypalenie), prawdopodobnie z powodu serii awarii osprzętu i w efekcie zbyt bogatej mieszanki. Oczywiście check engine niczego wcześniej nie sygnalizuje a procedura przeglądów w ASO nie przewiduje badania testerem. Koszt naprawy -monstrualny. "0" zainteresowanie, choćby telefonów, (solidnie naprawionym) podczas próby...
~Marek
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód jest naprawdę godny polecenia. Wygląd zewnętrzy jest oryginalny, samochód z całą pewnością wyróżnia się na drodze, ciężko nie zwrócić na niego uwagi. Wnętrze autka jest estetyczne oraz ergonomiczne. Dodatkowo bardzo dobrze wyciszone. Auto wygodne, a także wspaniale się je prowadzi. Dużo miejsca dla podróżujących z przodu, z tyłu. Duży bagażnik. Jednym słowem auto jest rewelacyjne. Dynamiczne, a w dodatku niezwykle oszczędne.
~piter
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Piszę kolejna ocenę po kilku latach od ostatniej. Uzytkując samochód od 2008 roku mogę wystawić wyłącznie ocenę doskonałą. Nigdy mnie nie zwiódł, nie stanął unieruchomiony a oprócz części eksploatacyjnych wymieniłem wyłącznie łącznik stabilizatora za kilkadziesiąt złotych. Nawet dzisiaj aktualne modele nie robia na mnie wrażenia pod względem komjakośći wykonania, przestronności
4,1
~Chmuras1995
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Przejechałem w sumie 25 tys. Na + przestronny samochód, niskie spalanie, dobre wyciszenie. Na - problemy z elektryką, karoseria pojawiają się ogniska rdzy, skrzynia mało intuicyjna.
4,1
~grzesiek
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód jak na roczną eksploatacje sprawuje się świetnie nie mam najmniejszych problemów. Polecam szukać auta z Polskiego salonu aby nie mieć problemów :)
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
5,3
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Zawsze bałem się aut francuskich, a tutaj bardzo miłe zaskoczenie, autko przede wszystkim nic nie pali.
Peugeot 308 I Hatchback 5d