Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ghetto pimp
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tu jest dosyć dziwna sprawa. Przestrzeń jak przestrzeń, wszyscy juz ogłosili że nie jest to najpojemniejsze auto w klasie, ale problem jest gdzie indziej. Na co warto zwrócić uwagę to odległość zewnętrznej krawędzi siedzeń do krawędzi progów po otwarciu drzwi- jest ogromna, aż ciężko wysiadać. Z tyłu jest tyle plastiku że można spokojnie rozłożyć talerze i podać obiad. Kanapa jest na oko 30 centymetrów za wąska w stosunku do wymiarów auta, z...
~Steven
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Z przodu rewelacja, szerokość pojazdu robi swoje. Przestrzeń potęguje brak przeładowania w konsoli środkowej przyciskami oraz mała kierownica - ale bardzo bardzo wygodna - spłaszczona u dołu - nie jest to Audi - ale nie kosztuje też 2 razy więcej. Fotele z tyłu całkiem sensowne - 2 dorosłe osoby do wzrostu 1.8 siedza bardzo komfortowo. Powyżej mało miejsca na nogi. Bagażnik - niby 420 litrów ale bardzo ustawne - wchodzi naprawę cały...
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jestem średniego wzrostu jak i większość mojej rodziny, więc nie było nigdy problemu z miejscem w aucie. Bagażnik jest oświetlony, całkiem spory i o regularnym kształcie. Szerokość progów po otwarciu drzwi jest naprawdę spora, ale podejrzewam, że przekłada się to również na bezpieczeństwo podczas uderzenia z boku, więc coś za coś.
~fordonczyk
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Z przodu jest przepastnie. Super fotele- mają komfortowe nastawy, choć są twarde. Jeśli ustawisz fotel zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i instrukcją, będziesz kochał przestrzeń dokoła. Niestety na tylnej kanapie wygodnie będzie tylko dzieciakom i niskim emerytom.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu jest bardzo dobrze, z tyłu natomiast wysocy pasażerowie mają mało miejsca na nogi. Ja siadając sam za sobą (za fotelem kierowcy) mam miejsca na styk przy 187 cm wzrostu. Szklany dach natomiast nie przeszkadza. Całkiem spory bagażnik.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu dla dwóch dorosłych osób miejsca jest wystarczająco, tył nie rozpieszcza ale w moim przypadku nie miało to żadnego znaczenia podczas wyboru. Bagażnik duży jak na gabaryty auta, ale chyba lepszym rozwiaaaniem byłoby dodanie cm do wnętrza.
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dla kierowcy jest idealnie, dla pasażerów na tylnej kanapie bardzo przeciętnie. To chyba pierwszy samochód w tym segmencie od wielu lat, który ma tak mało miejsca z tyłu. Ale dla dzieci ok, do tego spory bagażnik.
~Michu
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Z przodu jest w porządku, chociaż trudno znaleźć odpowiednie ustawienie przednich fotelów, szczególnie dla kierowcy, aby mieć wygodnie do prowadzenia. Z tyłu trochę gorzej.
~dygi
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mam 182 cm wzrostu i sporo w pasie. Z przodu jest bardzo dobrze. Z tyłu też się mieszcze, ale u mnie z tyłu głównie jeżdzą dzieci i włąściwie tak ten samochód jest skrojony.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
W pierwszym rzędzie miejsca nie powinna braknąć. Na tylnych siedzeniach powinno znaleźne się wystarczająco dużo miejsca dla dwóch dorosłych osób (184cm) lub tez trójki dzieci.
Peugeot 308 II Hatchback 5d