Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fordonczyk
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Opinie dziennikarzy na temat sterowania układem klimatyzacji są dla mnie niezrozumiałe. W wyposażeniu standardowym od wersji active, jest wentylacja automatyczna. Nastawiasz raz i zapominasz. Auto szybko się rozgrzewa, perfekcyjnie odszrania przednią i tylną szybę i utrzymuje stałą temperaturę we wnętrzu.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bez zastrzeżeń - z tyłu brakuje nawiewów dla pasażera, ale dmucha na tyle dobrze, że nikt się nie skarży. Szklany dach w słoneczne dni zasuwam bo grzeje za bardzo, natomiast w pochmurne potrafi miło ogrzać wnętrze.
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Wydajna, ładnie odparowuje szyby, brakuje mi oczywiście fordowskiej podgrzewanej przedniej szyby - niestety w mrozie trzeba skrobać, bo czekając aż się samo odmrozi wymagałoby by chyba kilkunastu minut.
~Steven
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Silnik szybko łapie T~80 C, w warunkach miejskich zajmuje to ok 5 km tj 10m jazdy. Wydajny system klimatyzacji oraz wentylacji - plus za jednoprzyciskowy zestaw do odszraniania szyb+podgrzewania lusterek
~jambis
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Dobrze chłodzi i odparowuje szyby. Za wolno się nagrzewa, co jest dziwne jak na benzynę. Byłem z tą sprawą w serwisie, ale tam zostało stwierdzone, że wszystko działa jak trzeba.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Obsługa ogrzewania i klimy z panelu dotykowego to super rozwiązanie, a dodatkowo wpływa to na design wnętrza bez zbędnych przycisków i pokreteł jak ma to miejsce np. w astrze lub i30.
~Tobiasz
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Jedna z lepiej wykonanych jakie miałem okazje testować. Miałem wrażenie jakiejs dziwnej świeżości - jakby miał zamontowany jonizator :)
~Michu
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Szybko się nagrzewa, szybko wentyluje w wilgotne dni, klima dobrze chłodzi, chociaż jest drugi skraplacz. Oryginalny jest ze sreberka po czekoladzie.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
W lato nawet przy +30 klima daję sobie bardzo dobrze radę a w zimę silnik szybko się nagrzewa i po 2-4min leci ciepłe powietrze z nawiewów.
~leemarvin
Hatchback 5d 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Nie ma się do czego przyczepic, klima działa prawidłowo. W zimie szybko się grzeje i jest wewnątrz cieplutko.
Peugeot 308 II Hatchback 5d