Oceny Peugeot 405 I

5 ocen

Najnowsze oceny Peugeot 405 I

~wormic@wp.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
polecam każdemu kto nie ma pieniedzy a chce wygodnie podrózować, wozić dużo rzeczy i nie byc w szarym tłumie VW. Odrobina cierpliwości dla pewnych jego wad i małe doinwestowanie na początku odpłaci sie niezawodnością. Idelnym wyborem z jednostek benzynowych jest 1.9 z gazem na krótklej skrzyni(version A z długą skrzynią nadaje sie przede wszystkim na trasy 150km/h-3300obr/min).Uwazać jedynie na tylną belke przy zakupie to w sumie jedyna...
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Taka mniej skomplikowana Xantia. Peugeot nie montował aż tak skomplikowanego zawieszenia, dzięki czemu mimo upływu czasu nie jest ono aż tak kłopotliwe. 405 jest strasznie wygodnym sedanem. Tutaj ogromny plus dla Peugeota. Po przesiadce do Fiata Brava miałem wrażenie ze siedzę na kamieniu i przesuwam się co chwilę po siedzeniu. Komfortowo siedzi się również na tylnej kanapie z wygodnymi wgłębieniami. Trójka dzieci z tyłu też nie powinna...
~JonekSpodSamiuskichTaterHej
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Auto niesamowite, posiadałem wersję STDT czyli najwyższe wyposażenie. Peugeot był z roku 1992 a posiadał pełną elektrykę...w pełni sprawną! Samochód baaardzo komfortowy, i bardzo ekonomiczny. Jak na taką dużą budę spalał niewiele ponad 5l. Nie do zdarcia, mój egzemplarz miał 400kkm, a silnik palił w największe mrozy, nadwozie nie korodowało.
3,2
~Igor f
Sedan 1.9 120KM 88kW
peugeotem przejechałem 150 tysięcy wiec mogę co nieco napisać w aucie odkręcałem prawie wszystkie śrubki od przedniego zderzaka po tylna belkę wszystko się psuje ale coś za coś w 3 lata prawie 150tys km robi swoje
~PROROK
Sedan 1.6 88KM 65kW
Jedyny jego plus jest taki że jest tani...mam telefon droższy od samochodu :) Jego fajność polega na tym iż np. uderzając bokiem samochodu w znak po nieudanym wejściu w zakręt :) ...nie siedzisz na krawężniku i nie płaczesz że właśnie straciłeś 2 tys zł ;/
~tomasz-matkowski@wp.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Autko jak na swój rocznik czyli 1990 nie posiada żadnych śladów korozji z powodu ocynkowanej blachy podwozie jest całe tak jak i podszybie przednie bo w zeszłym roku jak go kupiłem była pęknięta szyba. Ma bardzo pojemny bagażnik choć woże w nim koło zapasowe bo butlę mam pod spodem, ale i tak zostaje bardzo dużo miejsca. Podałem że ma 65 KM , ale osobiście nie wiem.
~Rob
Sedan 1.9 Sport MI-16 147KM 108kW
Jak na 18 lat i przebieg 250 tys . Doskonałe auto ! Duże , wygodne , mojej wersji Mi-16 szybkie , w miare bezawaryjne , żona zadowolona . Polecam !!! Wszystkich sympatyków 405 zapraszam do klubu www.peugeot405club.pl
4,1
~GrzesiekBrodway
Sedan 1.6 90KM 66kW
wspaniałe auto pojemny barażnik naprawde rewelacja jestem zadowolony pomimo starego rocznika 1990 auto ma nieliczne i małe ślady korozji gdy wjechałem na kanał byłem w szkou widząc w dobrym stanie podwozie dla porównania kumpel ma toyote z 1991 roku i podwozie jest tragiczne tak samo miał w kadecie z 1989r podwozie tragedia ale peugeot nie piekny spód
~goozic
Sedan 1.9 95KM 70kW
wygodne duże auto ale ten silnik nie dogaduje się z gazem.a więc nie polecam kupowania aut z gazem
~bruno
Sedan 1.9 120KM 88kW
Nie bede sie tutaj rozpisywac, proponuje przeczytac cała moja ocene tego modelu. Jest to ocena szczera i bardzo pełna. Z całą pewnoscia moim nastepnym autem bedzie własnie 405