Ocena kierowcy - Peugeot 807 Minivan

dareksz604146@orange.pl, 15 lat temu
Silnik 2.0 HDi 107KM 79kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 807 Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Nie kupił bym jeszcze raz tego auta tylko dlatego, że jest zbyt duże dla mnie. Najbardziej zaskoczyły mnie gadżety elektroniczne tego samochodu była fajna zabawa
dobry plus, ale pamiętajcie nie jest to auto do bujania się po mieście, ja tak myślałem i dlatego go sprzedaje, auto to jest w żywiole dopiero na trasie i tam jego miejsce, auto rodzinne dużo gadżetów VV Sharan, Galaksy, Alhambra w cale nie jest lepszy
Silnik pracuje bardzo dobrze jest naprawdę ekonomiczny do masy pojazdu. Ma jednak jedną małą wadę jak dla mnie. Jest za słaby do tego samochodu. Wystarczy jedynie na rodzinną jazdę bez zbytnich szaleństw.
nie mam uwag. Skrzynia 5 biegowa. Nie brakuje mi 6
stuka drążek stabilizatora, auto dość wygodne, amortyzatory zapewniają wygodę podróżowania i tłumią szumy polskich dróg
auto troszkę duże ale zamontowałem kamerę cofania widoczność z przodu bardzo dobra
nie mam uwag
klima tronic 4 strefy, mogła by być bardziej wydajna
z przodu ok, 2 rząd foteli już trochę gorzej 3 rząd foteli z przeznaczeniem dla dzieci, spodziewałem się czegoś więcej bez zachwytu
no tu się popisali jest bardzo dobrze
przy spokojnej jeździe silnik spala nie dużo ropy oczywiście jak na taki duży samochód, trasa 6 l, miasto 8,5 cykl mieszany 7,5
kupiłem auto używane ksenon, GPS, i wiele innych nawet skóra za 35 tyś myślę że nie jest to coś wielkiego, jeżeli chodzi o nowy w salonie z takim wypasem to 140 tyś zł szybko traci na wartości. Polecam auto używane i jeszcze jedno unikajcie ASO.
drążek stabilizatora, elektryczne drzwi boczne czasami się nie domykają za pierwszym razem na razie bez większych problemów
oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 107KM 79kW [l/100km]