Oceny Plymouth Voyager III

~Antuan
Najlepszy samochód dla rodziny >5, która nie ma pieniędzy na nowego Voyagera
~Jakub ,,Svenson" P. kuba555@op.pl
Van 3.3 i 165KM 121kW
Oj Oj jest fajny szybki jednak nie wciśnie sie w karzdą uliczkę. i nie ma szyberdachu.
~szkieletory@poczta.onet.pl
Van 3.0 i V6 144KM 106kW
Przyjemne wygodne niezawodne pojemne mało pali (gaz !) Minusy: Miękki tył (można utwardzić) słabe światła (po przeróbce) duży promień skrętu.
~Jacek
Van 3.8 i 162KM 119kW
AUTO ZASKAKUJE SWOIM WNĘTRZEM.BOGATE WYPOSAŻENIE I CO ZA TYM IDZIE KOMFORT JAK Z LIMUZYN KLASY \"S\". (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~andrzej
Van 3.0 i V6 144KM 106kW
silnik b. dobry. silnik pochodzi od mitsubishi. elastyczny, dorze wchodzi na obroty. nie lubi gazu, trzeba co 200 - 250 mil przejechać ok. 50 mil na paliwie [ zacierają się wtryski - koszt jednego ok. 400 zł/ reg. ]. jeśli juz gaz to tylko sekwencja. mam zalożony zwykły i sa drobne ale wkurzające problemy z którymi mozna żyć. (Silnik)
2,5
~koks
Van 3.3 i 165KM 121kW
~iffka
Van 3.0 i V6 144KM 106kW
Idealne auto dla kobiety:automat ,duże, zwrotne,bardzo pakowne,można zabrać do szkoły swoje dzieci i dzieci sąsiadów.Moje auto codziennie przejeżdża około 100 km i wozi towar.Przedtem jezdziłam fiestą-porażka! (Stosunek jakość/cena)
~ola i krzys
Van 3.0 i V6 144KM 106kW
jest doskonały nie zamieniłabym go nawet na samochód za 80,000zł mój van to van przestrzen,wygoda pod tym wzgledem doskonały (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~chogosk
Van 3.0 i V6 144KM 106kW
Autko pojemne oraz wygodne - super sprawa !
~polas