Lista ocen Porsche 924 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mlody
Coupe 2.0 125KM 92kW
Zle sprecyzowane pole. Raczej "PRZESTRZEN DLA KIEROWCY I PASAZERA" z tylu jest miejsca na (tu cytat jednej z czlonkin mojej rodziny) "tu jest miejsca na dwie anorektyczne dzi*ki" :D z tylu mozna sobie lekkie zakupy wrzucic, najlepiej na podloge gdyz te posostawione na kanapie lubia latac do przodu podczas hamowania. To nie auto rodzinne i praktycznie dwu osobowe, z tylu sa dwa "awaryjne" miejsca i to tyle. Z przodu natomiast Nie ma do czego...
~Śliwka
Coupe 2.0 125KM 92kW
Z przodu jest ok . Całkiem wygodna pozycja miejsca dość. Z tyłu ... w zasadzie kanapa jest , ale ja jej używam do wożenia plecaka. Samochód maks 3 osoby , jeśli pasażerowie będą tolerowali brak miejsca z prawej ;)
~C
Coupe 2.0 125KM 92kW
Kierowca i pasażer z przodu siedzą nisko i wygodnie, bardzo wygodnie. Pasażerowie z tyłu? Jeśli mają więcej niz 12 lat to już koszmar.
~krzynio131@wp.pl
Coupe 2.0 125KM 92kW
dla kierowcy i pasażera (w liczbie pojedynczej) jak ktoś chce wozić rodzinke niech sobie kupi lepiej matiza, albo innego lanosa!!
~coccus@wp.pl
Coupe 2.0 125KM 92kW
kierowca i pasażer z przodu super. Z tyłu miejsce na walizki a nie dla ludzi, ale to auto sportowe i każdy wie co kupuje
~seba.prad@gmail.com
Coupe 2.0 Turbo 177KM 130kW
Kierowca i pasażer bdb natomiast z tyłu jechałem tylko raz i nie zamierzam się tam przesiadać
~Saimon
Coupe 2.0 125KM 92kW
tu poprawka przestrzeń dla kirowcy i pasarzera ponieważ tylna kanapa to raczej foteliki dziecięce:))
~nairamkai@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 125KM 92kW
z tylu dzieki Bogu nie jechalem, ale jest to auto sportowe - ocena przy podrozy 2 osob
~pawsto1
Coupe 2.0 125KM 92kW
Dla 2 osób idealna + wielki bagażnik. Więcej osób tym autem nie woziłem.
~Uriel
Coupe 2.0 125KM 92kW
kierowca i pasażer full wypas, z tyłu to raczej plecaczek lub torebka