Ocena kierowcy - Porsche 944 Coupe

Nordini, 19 lat temu
Rok produkcji 1986
Porsche 944 Coupe 2.5 165KM 121kW 1981-1987 - Oceń swoje auto
bardzo fajne autko dla każdego kto lubi i sportową jazde i zwracać na siebie uwagę aahahahahhaahha..
Mam wersje 8-zaworową na wtrysku już z jakimś liczącym się przebiegiem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Silnik pracuje równo i bezawaryjnie. Spalanie w zależności od stylu jazdy 10-20 litrów benzyny. Najważniejsze żeby nie ciągnąć go na obrotach wtedy można jeździć po 150 km/h ze spalaniem 10 litrów :D jest to bardzo przyzwoicie jak na 20 letnią furę z takim silnikiem..
Skrzynia jest wpożądku jedynie jedynka mogła by być dłuższa, ale najlepszym biegiem pod względem elastyczności jak i przedziału prędkości jest trójka.. <40;140>km/h ;)
Jak dla mnie trochę zabardzo daje się wciągać w kolejny przy czym kołysze trochę.. Ale wiadomo że to kwestja szerokich opon , naszych dróg jak i sprawności amortyzatorów każdego samochodu.. Ogólnie oki, zwlaszacza na równych odcinkach takich jak np. nowe mosty itd. 2 paki i skaczesz po wszystkich pasach bez żadnych niedogodności ;)
Mimo że nisko to w porządku.. Wiadomo że nie aż tak jak w np. Berlingo ale też dużo widać.. Najgorsze są jednak boczne lusterka.. Polecam doklejane panoramiczne.
no wiadomo że żadnych poduszek w nim nie ma jedynym zabezpieczeniem są pasy, ale wszystko wygląda na masywne i solidne więc w razie wypadku mam nadzieje że by mnie to ocaliło ;)..
Tu jest olbrzymi plus, w ciągu 10 min od odpalenia w zime samochodu mam odparowane szyby i ciepełko w środku :) (jest extra!!!)
Jeżeli mowa o samochodzie dla dwóch osób (ja tak traktuje ten samochód) to jest super. W wersji 4 osób - bez komentarza..
wyciszenie jest fatalne ;/ najbardziej mi to w sumie przeszkadza
to różnie ;).. <10;20> litrów jak na taki wózek który ma extra wygląd osiągi max pod 240 km/h i 7,5->100km/h , do tego do drifffffffffftu chyba nic więcej nie potrzeba to średnie spalanie nawet 15l. jest dla mnie do przeżycia
za cenę średnio 20 tyś zł za 20 letnie auto.. hmmm trzeba być wariatem albo zakochać się w takim samochodzie..
Jak na razie jest bardzo nie zawodne ;) przeglądy i wymiany części eksploatacyjnych na czas i wszystko cyka jak w zegarku
tak jak wyżej..

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 165KM 121kW [l/100km]