Lista ocen Porsche Macan (19)

~VFR
SUV 3.0 V6 258KM 190kW
rewelacja, najlepsza dwusprzęgłowa jaka znam-błyskawiczna reakcja na działanie kierowcy. (Skrzynia biegów)
3,8
~Hieronim
SUV Facelifting II 2.0 265KM 195kW
Kupiłem i jestem nie co zawiedziony . 3 usterki w niecały rok 2 razy pęknięta lista w drzwiach i pasek led na klapie od bagażnika tez popękany do wymiany . Jak na auto za grupo ponad 400 tys to dla mnie porażka .
~adam
SUV Facelifting 2.0 245KM 180kW
silnik sam w sobie bardzo dobry ale... w porsche... GTS to moje marzenie (Silnik)
~Lilia
SUV Facelifting II 2.9 GTS 440KM 324kW
piękne auto, lubiłam się w nim też ostrzej zabawić jak nikt mnie nie podglądał :) możecie zobaczyć filmiki z tych zabaw na moim insta @tonierandka
~Marek
SUV 2.0 252KM 185kW
Klimatyzacja zbyt mocno dmucha na oczy, trzeba ustawić nadmuch na nogi bo robi się nie przyjemnie (Wentylacja i ogrzewanie)
3,7
~Talibekk
SUV 3.0 V6 258KM 190kW
po 45 tys. km skrzynia do wymiany. Co śmieszniejsze kierowcą samochodu jest 65 letnia kobieta i pojazd nie był "żyłowany". (Skrzynia biegów)
~PineMan
SUV 2.0 252KM 185kW
Jazda na tempomacie pozwala zaoszczędzić. Bez niestety pali sporo... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~J. O
~ADAM
SUV 2.0 252KM 185kW
tylko nie serwisować w ASO , ceny maja z kosmosu :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )