Lista ocen Renault 19 I Hatchback (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kolep25
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Bardzo dobre auto w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony. Trzeba kupić, na początku zainwestować a napewno się odwdzięczy długą i bezawaryjną pracą. Silniki 1,7 SPI oraz seri CXX np C3J nie do zajechania, bardzo żywotne. Zaletą jest duża rzesza użytkowników która wzajemnie sobie pomaga na stronach internetowych to dodatkowy plus dla kupna dziewietnaski. Przykładową stroną wzajemnej pomocy zarówno ze strony użytkowników jak i mechaników jest...
~KEMOT
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
w tej chwili występuje tyle zamienników jeśli chodzi o części że koszty nie są straszne przykład amortyz przód 145zł/szt, łożysko od 50-100zł wydech z założeniem od katalizatora 160zł, wahacze + zbieżnść + wymiana = 470zł polecam te auto naprawdę można kupić jeszcze dobrze utrzymane egzemplarze za rozsądne pieniądze i jeśli wmieniamy rzeczy eksplatacyjne w czasie służć, będze dobrze i długo
~Łukasz
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Za niedużą kwotę mam auto z el. szybami, szyberdachem, welurem, hakiem holowniczym, centralnym zamek z pilotem, instalacją radiową na 6 głośników, halogenami przeciwmgielnymi, szybami atermicznymi. Jak na Renault i to jeszcze z 1991r. to na prawdę nie jest źle. Warto, ale pod jednym warunkiem - auto musi być w dobrym stanie technicznym, a dziś trudno takie znaleźć.
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Uważam że w tej cenie trudno będzie znaleźć coś podobnego do R19. El szyby, centralny zamek, welurowa tapicerka, wygoda, niezłe kopytko i ekonomia dzieki zamontowanemu gazowi a to wszystko za około 2.500 - 3.000 zł... Super auto dla młodego kierowcy ktory ceni sobie wygodę jak i dla mniej zamożnej rodziny (tak jak to było w naszym przypadku)
~Hitek
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Jest bardzo dobry. Za stosunkowo niewiele otrzymujemy bardzo wiele. Trzeba przyznać, że oryginalne części tanie nie są, ale na rynku jest dostępnych sporo zamienników dobrej jakości. Konstrukcja auta nie jest skomplikowana, toteż wiele warsztatów nie powinno mieć problemów z obsługą i ewentualną naprawą tego auta (ja przy swoim prawie wszystko robiłem sam).
~ikazkaz@wp.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Kupiłem go w wakacje, delikatny remoncik jak to przy kupnie auta. Do tej pory zrobiłem ok 10,000 km i jestem bardzo zadowolony. autko niezawodne, aczkolwiek jak przymrozi, to troche kaprysi, ale ogólnie spoko, polecam. Szczególnie opłaca sie po przerobieniu na gaz.
~spekter@priv4.onet.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak za te pieniądze to można powiedzieć strzał w 10-tkę, ale z samochodem jest jak ze wszystkim - albo sie trafi na auto nie do zdarcia albo wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich. Jak ktoś ma jakieś pytanie proszę pisać - chętnie odpowiem. Kris
~Jarek36
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Jakość: jak to francuz, piękny i elegancki ale drobiazgi... Za tą cenę nie dostaniecie nic lepszego. Uwaga! powypadkowe, szczególnie bo uderzeniu w przód, nie pozwalają ustawić sobie zbieżności. Lepiej sprawdż ją dokładnie przed zakupem.
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
mała kasa-obszerny samochód, czego więcej chcieć?Z Niemiec można przyprowadzić za grosze, dobrze tolerują gaz, tania instalacja.Blacha z wyjątkiem tylnych nadkoli w stanie doskonałym, co nie jest normą w samochodach pełnoletnich.
~Gerappa
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Świetne autko za niską cenę. Dobry model można kupić już za 3´500 zł. Duży przebie w niczym nie przeszkadza. Jak ktoś ma zamiłowania do mechaniki 90% rzeczy jest w stanie zrobić we własnym zakresie.
Renault 19 I Hatchback