Oceny Renault 19 I Hatchback 1.7 90KM 66kW 1988-1992

Najnowsze oceny Renault 19 I Hatchback 1.7 90KM 66kW 1988-1992

2,5
~Janek 44
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Jeśli chodzi o moją 19 to nie mogę powiedzieć dobrego słowa niej. Niezawodność tego auta mnie przekonała że już więcej nie kupię Renault.Dbałem o ten samochód jak mogłem, sam jestem mechanikiem, ale nie było tygodnia żebym coś przy niej nie naprawiał. Silnik potrafił odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanej chwili. Albo nie chciał zapalić albo nagle zaczynał przerywać, a o wyciekach oleju już nie wspomnę. Pomimo wymiany wszystkich...
3,8
~suchy
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Jak się nie ma co się lubi... W sumie wygodne autko, nie można narzekać - w końcu to staruszek ale w pełni sił. Jak na ten rocznik ja mam komputer pokładowy, el. szyby i szyberdach, wersja TXE więc daje radę. W mojej Reni nie ma ani śladu rdzy i to z pewnośią czyni ją lepszą od Opli i innych europejskich aut z tego rocznika.
3,3
~pivko
Hatchback 1.7 90KM 66kW
ałto wygodne jak na "francuza" przystało bogate wyposarzenie Golf z tego samego rocznika to topór i sporo droższy nie wiem czemu ja nie mam dobrej opinii o tym aucie ale moze po prostu mój akurat taki felerny
~jasio
Hatchback 1.7 90KM 66kW
jest super poza spalaniem no ale wiadomo 1.7 na pełnej szprycy.wycieki z półosi ale nawet meganki mają tą dolegliwość. mosz problem pisz jasio@buziaczek.pl Śilnik super zero wycieków i awarii,wygodne miękkie fotele trzymają dobrze, jeżdzić i tankować
~rd77
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Ten silniczek krokowy to istne nieszczescie konstrukcyjne, zawsze sie cos musi dziac, bo tak jest pomyslany.... Jak nie szczotki, to jakies styki albo inne g... - dobre dla racjonalizatora, zmusil mnie do wprowadzenia w zycie kilku koncepcji dzieki ktorym dziala, bo o kupnie nowego mozna zapomniec (900zl jak sie doobrze starguje za nowke, 300zl uzywany)
~Jarek36
Hatchback 1.7 90KM 66kW
swoją 19-tką jeżdżę już 9lat i nic mnie od niej nie może oderwać. Jest wspaniała, porównując ją do innych jej klasy, zauważamy oczywistą przewagę. Ma dużą moc przy większych prędkościach, co przydaje się na trasie.

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kawa
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Wspaniałe auto na początek, lecz najlepiej szukać egzemplarzy z instalacją gazową.
2,5
~Gladek11
Hatchback 1.7 90KM 66kW
oglnie mialem okazje wiec kupilem... nastepnym razem tego bledu nie zrobi nigdy Renault
~Piotrek
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Biorac pod uwage rok produkcji to nie ma sie czego czepiac.Auto nie jest brzydkie,blacha calkiem w porzadku(tylko nadkola-tyl),silnik jak na razie nie zawodzi,przestronny z niemalym bagaznikiem.
~Gerappa
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Ogólnie auto godne polecenia. Bardzo mało rdzy (samochód ma 15 lat). Dobrze się prowadzi. Potrafi pokazać kuperek nie jednemu nowszemu modelowi :-)
Renault 19 I Hatchback