Ocena kierowcy - Renault Clio I

darkmag@moherfucker.com, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 54KM 40kW
Rok produkcji 1996
Renault Clio I 1.2 i 54KM 40kW 1996-1998 - Oceń swoje auto
Super auto dla mlodego czlowieka. nie drenuje kieszeni jesli sie nie serwisuje w ASO. Maly z zewntarzt ale dosc pojemny wewnatrz.
swietny silnik. dosc dynamiczny pod warunkiem ze nie wioze wieloryba w bagazniku:) dotychczas nie mialem problemu no moze poza tym ze raz nie chcial zapalic ale to raczej wina akumulatora i -30st.
ogolnie to do pracy skrzynie nie mam zarzutow ale przy jezdzie po glebokim sniegu (ok. 0,5-1,0m) gdzies nawpychalo mi sie sniegu i musialem sie 4 i 5 przez jakis czas. no ale po zaspach sie nie jezdzi 100km/h :)
niezle sie prowadzi w zakretach. podskakuje na poprzecznych nierownosciach, no ale to krotkie autko wiec nie ma sie co dziwic.
wszystko widac. no moze poza tym ze we wstecznym lusterku widac krawedz dachu przez co nie widac calej drogi za soba a jedynie kilkadziesiat metrow. albo jestem za wysoki do tego samochodu.
kto znajdzie klakson???
super szybko sie nagrzewa w zime. wydajne nawiew tylko na 2gim i 3cim stopniu predkosci zdecydowanie za glosne. na szczescie 1szy w zupelnosci wystacza do odparowania szyb.
Jak dla mnie suuper. mam 181cm i nie ma problemu. a z tylu nie jezdze :P ale ponoc tez niezle. w bagaznik sie miesci grill namiot i rzeczy dziewczyny wiec chyba niezle, no i skrzyka browaru;)
wyciszenie nie jest najlepsze. jest dosyc glosno powyzej 100km/h. w moim aucie nie ma maty wygluszajacej na klapie maski. nie wiem czy standardowo jest ale na allegro kiedys widzialem takie wiec moze by cos pomoglo
F**CK LPG!!! mam szwagra mechanika:) a czesci zamienniki sa tanie.
za swoj samochod zaplacilem nieco wiecej niz inne z tego rocznika. ale za to jest w doskonalym stanie. no coz za jakosc trzeba placic. ale ni zaluje i wydaje mi sie ze byl wart tych pieniedzy :P
wymiana lozyska na kole po tym jak sie z ciezarowka mijalem i fegi tez. Pozdrawiam kierowce tej ciezarowki i zycze szerszego pasa jak mu jeden nie wystarcza.
nie zdarzylo sie zebym gdzies nie dojechal.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 54KM 40kW [l/100km]

6,3