Oceny Renault Clio IV Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW 2015-2016

Najnowsze oceny Renault Clio IV Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW 2015-2016

3,5
~Agarti
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Trochę się rozczarowałem tym autem. Miałem nadzieję że przesiadając się z Thali I będzie to duży krok do przodu jeśli chodzi o komfort podróżowania. Jednak okazał się małym kroczkiem w bok. Ten samochód oprócz wyglądu niczym się nie wyróznia. Posiadałem inne małe auta i chociaż jest to nowy model, który wszedł do produkcji w 2012 to w wielu aspektach ustępuje poprzedniej generacji zaprojektowanemu ponad 10 lat wcześniej jakim była Thalia...
1,6
~Henryk64
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Gdybym wiedział to wcale bym sie nie pokusił na tę promocję. Dno, dno, dno i jeszcze raz dno. Słaby silnik, kiepskie łożyska, sypie się wszystko ma 3i5 roku, a włożyłem juz dodatkowo 8 koła. MASAKRA. Tyle że wygląd w miarę, choć trochę do faceta nie pasuje.
~Konrad
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Wygodny samochód dobrze wyposażony zrobiłem nim 20tyś km w niecały rok fotele wygodne klima ok radio z głośnikami też tylko ten silnik to porażka nie dawał rady na autostradzie przy wyprzedzaniu. Wsteczny bieg nie wchodzi płynnie.Polecam ale z innym silnikiem.
~michał_welter
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Moj drugi samochód, porwal mnie wyglądem z zewnatrz od razu sie zakochałem w tym aucie i chciałem go mieć.
~michał_welter
1,1
~Aneta
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Straszny, nie polecam, sprzedam. Buda a'la cygańska fura. Niedorobiony wszystko trzeszcz i lata. sprzęgło juz trzecie, elektronika pada naryj przy każdej zmianie pogody.
1,9
~Artur z Lubina
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Fajny przez pierwsze miesiące, potem zaczyna się sypać. Wygląd zakrawa już na kicz. Problemy z łożyskami.
1,1
~Moni
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
nowoczesny ale z kiepskich materiałów, szybko zużywają się części, elektronika nawala co następną porę roku (Silnik)
1,3
~Zdzisław
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
za te pieniądze można o wiele lepszy kupić - to był błąd (Stosunek jakość/cena)
3,3
~Gabi
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Otwory na kubki nie pasują do większości dostępnych kubków na rynku (Ergonomia)
Renault Clio IV Hatchback 5d