Ocena kierowcy - Renault Clio II Hatchback

madek@pf.pl, 21 lat temu
Silnik 1.5 dCi 65KM 48kW
Rok produkcji 2002
Renault Clio II Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
klima sie prosi ; mam 180 wzrostu i siedzenia foteli mają za krótkie siedziska ; zagłówki mam nie odchylane w poziomie ---niewygodne ; ale z reszty jestem zadowolony nawet ,nawet ../po 75 tkm : na pewno następne auto z dłuższą gwarancją - ciekaw jestem czy na zachodzie standart kultury , fachowości i rzeczywistej pomocy klientowi w ASO jest wyższy niż u nas...po gwarancji jak człowiek nie szasta kasą przy naprawach w serwisach autoryzowanych i dochodzi swoich praw to jest traktowany jak NATRĘT... ja już na pewno nie kupię w tym samym salonie auta
80 KM pewnie by było na 5 z plusem /75tkm turbina do naprawy-ok1000 zł , naprawa na wlasną rękę
75 tkm naprawa 5 bieg
po ok.50 tkm sprężyny zawieszenia z tyłu padły
przód spoko ale tył gorzej
konsola powinna być generalnie wyżej / pasżer z boku jak wyższy ma problem po lewej stronie z nogami , zagłówki tylko regulowane w pionie to za mało
za słaba dmuchawa o jeden poziom , brak nawiewu tylko na szybe i nogi --sprawdzał mi się w peugeocie 106/po 75 tkm czasem coś huczy w nawiewie w ASO nic nie stwierdzili czasami też blokuje sie lekko pokrętło miejsca nawiewu z obiegu "zamkniętego" na "szybę"
tył :-((( , przód :-||||
nie słyszę że jadę dieslem , muza jak głośno gra w środku na zewnątrz cisza i odwrotnie
4- 4,5 litra pół trasa 130 km/h i pół miasto/ po 75 tkm , zima - średnio 5 na 100km/przeglądy co 30 tkm normalny ok.600 , główny ok. 900,ceny w ASO wysokie ale warto negocjować / za krótka gwarancja!!!! ja miałem rok
sprawdzałem ile przy innych markach przy tym wyposażeniu i podobnej klasie bym zapłacił -- te autko było najlepsze
na razie nic.../ po 75 tkm fotel kierowcy zużycie - naprawy patrz wyżej - uszkodzony czujnik zamkniętych drzwi , raz padł zamek klapa bagażnika, trzeszczy osłona przeciwsłoneczna , skrzypią mocowania pasów na słupkach , wyciera się tapicera
bez problemu/po 75 tkm średni optymizm ale mogło być gorzej
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW