Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
przestrzeń jak w IMAX! widoczność super! ergonomia do d**y :( kto to widział żeby siedzeń nie można było schować pod podłogę ? albo sensownie ich złożyć? poza tym waga złożonego siedzenia, i praktyczny uchwyt do przenoszenia umożliwia w kolejnej edycji strong-man zastosowanie ich w konkurencji spacer farmera, ja jestem w stanie dwa unieść ale osoba która waży mniej jak 80 kilo po kilku takich przenoszeniach siedzeń z samochodu do domu może...
~GRAAAAAND :) ESPACE
Grand Espace 3.0 dCi 180KM 132kW
Porównywałem m.in.: 807, 5008, Galaxy, S-MAX, Sharan, Grand Picasso. Spróbujcie w którymś z nich się przebrać prawie na stojąco, przypiąć trzy pełnowymiarowe foteliki dziecięce lub zabrać jednocześnie teścia, kolęgę i szwagra na ryby. Nic nie jest lepsze - chyba że zdecydujecię się ostatecznie na autobus lub ciężarówkę - ale to nie ta kategoria "wagowa" i cenowa.
~miodek@miodek.org
Grand Espace 1.9 dCi 120KM 88kW
Nic dodać nic ująć. Fotele wyjmowane, po ich demontażu przewiozłem naraz dwie, dwumetrowe kanapy. Poza tym, można dowolnie aranżować sobie przestrzeń dla pasażerów. W siedem osób jedzie się wygodnie, co mogę potwierdzić jadąc 500 kilometrów jako pasażer (170 cm wzrostu) w ostatnim rzędzie siedzeń - jest NAPRAWDĘ dobrze. Do bagażnika można pakować co tylko dusza zapragnie.
~zwck
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Tutaj napisałem już praktycznie wszystko w dziale komfort. Mój wybór padł na Grand Espaca właśnie ze względu na ilość miejsca większą niż u trójki Sharan, Galaxy, Alhambra. i układ foteli 2,3,2 gdzie każdy fotel jest niezależny, a nie jak to ma miejsce w Grand Voyagerze, czy Hondzie Odyssey 2,2,3 gdzie w 3 rzędzie mamy kanapę 3 osobową.
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
To chyba największy atut tego auta. Nikt z pasażerów nie ma prawa na nic narzekać. Fotele z tyłu można regulować do woli a nawet obracać w przeciwnym kierunku. Fakt są trochę ciężkie ale to robota dla faceta. Po wyjęciu foteli z trzeciego rzędu bagażnik robi się ogromny i można przewieźć nawet sporą lodówkę albo narty 165cm długości.
~Vick
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Zastanawialem się też nad Galaxy - lepsze zawieszenie , bardziej sprężyste- ale jak zacząłem jeździć fotelami w środku , przestawiać , wyjmować to stwierdziłem że Espace to jest to . Mam wersję Grand , w rodzienie 2 dorosłych i 3 małych dzieci , wozek , rowerek , namiot , maty ......... nie ma problemu do bagażnika wejdzie wszystko.
~Waldek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Abolutnie bomba.Po prostu max. Jak w biznes klasie.Tym samochodem mozna niemalże przewieź wszystko. Kiedy się przeprowadzałem nie sposób opisac ile i jakich rzeczy nim przewiozłem.Nie mam żadnych zastrzeżen za wyjątkiem jednego.Po jeżdzie Grand Espacem,jakikolwiek znany mi powszechnie samochód wydaje się po prostu mały.
~Marcin
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Z przodu, dzięki mocno położonej szybie jest OGROMNY. Wrażenie przestrzeni w porównaniu do konkurencji jest największe. No ale w końcu jego nazwa to Przestrzeń. fotele II i III rzędu takie same więc bez problemu 7 dorosłych i wcale nie małych osób może komfortowo podróżować.
~MIROK
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
Wersja Grand to salon na kółkach!!! Duża przestrzeń kabiny to istota komfortu auta. Bez większego zmęczenie w ciągu jednego dnia zrobiłem 1500 km, a po przespanej nocy kolejne 1500 km po czym mogłem pod Aveiro wymoczyć nogi w Atlantyku:)
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
To Espace. Miejsca jest pod dostatkiem. Zwłaszcza w wersji Grand. Fotele z tyłu mniej wygodne od tych z przodu (te są swietne). Z tyłu umieszczone sa zbyt nisko wg mnie jednak miejsca nie brakuje nawet w 3 rzędzie (Grand)
Renault Espace IV Grand Espace