Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace (50) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GRAAAAAND :) ESPACE
Grand Espace 3.0 dCi 180KM 132kW
Niestety powyżej 110 robi się już za głośno na rozmowę z posażerami z drugiego rzędu. Trzeci rząd może prawie zawsze cieszyć się spokojem - rozmowa dociera tam jedynie na postoju lub gdy ktoś krzyczy z pierwszego rzędu. ALE gdy ustawisz fotele w wersji kapitańskiej - można już sobie pogadać i nawet coś wypić. Trzeba tylko uważać aby nie było w tym czasie nierówności (ten cud w PL może nas spotkać jedynie na autostradach) bo wtedy mamy już...
~Tomasz
Grand Espace 2.0 dCi 150KM 110kW
nie wiem czy bede w tej kwestii obiektywny gdyż korzystałem z fabrycznego zestawu audio przez co zdradzam wczesne symptomy utraty słuchu w zakresie tonów średnich. myślę ze wyciszenie jest w miarę dobre no chyba że ktoś za mocno sie bawi regulacją położenia kierownicy wtedy może wyskoczyć gumowa flansza kolumny kierownicy tłumiąca odgłosy dobiegające z komory silnika i wtedy robi się głośno
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie jest zbyt głośno jak na takiego busa. Nie mam okna dachowego więc może dlatego nie odczuwam problemu hałasu nawet przy większych prędkościach. Silnik pracuje dość cicho a na trasie przy 6 biegu nie przekracza w zasadzie 3 tys. obrotów.
~miodek@miodek.org
Grand Espace 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie ma źle, silnik słychać tylko przy wysokich obrotach. Przy normalnej jeździe bardzo przyjemny. Wnętrze auta starannie izoluje kierowcę przed hałasami z zewnątrz. Przy autostradowych prędkościach też nie jest źle, idzie normalnie rozmawiać.
~Ziobro
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Daję 5 gwiazdek, bo jeździłem innymi vanami i wiem, że lepszy jest tylko jeden - Chrysler Voyager. Wrażenia subiektywne - do 130km/h jest super. Potem jest ok. , niekomfortowo robi się przy ok. 170km/h.
~Pan Franek
Grand Espace 3.0 dCi 180KM 132kW
ogolnie wyciszenie w srodku ok chyba najlepiej wypada w samochodach tego wariantu w espace nie jest az tak glosno mozna podrozowac cicho nawet z 3 litrowym silnikiem diesla
~Vick
Grand Espace 2.0 dCi 175KM 129kW
Jest nieżle , ale przy większych prędkościach mocno słychać szum powietrza opływającego samochód . Pamiętajmy że to jednak \"pudełkowaty\" van. Generalnie nie ma tragedii.
~Marek
Grand Espace 2.0 dCI 130KM 96kW
Do 130 km/h jedzie się komfortowo. Powyżej trzeba się liczyć ze znaczącym wzrostem hałasu ale tragedii nie ma, można nadal normalnie rozmawiać.
~LUK721
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Daję dobrze, bo pewnie są lepsze auta tj. jakieś bmw z klejonymi szybami, ja uważam i inni też sami mówią, ze w reni ciszej niż w typowych miejskich autach.
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie jest zle. Przy dużych prędkościach slychać szum powietrza ale to "zasługa" gabarytów. Czasami słychać jakieś plastiki.
Renault Espace IV Grand Espace