Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW 2003-2012 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zwck
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Tutaj napisałem już praktycznie wszystko w dziale komfort. Mój wybór padł na Grand Espaca właśnie ze względu na ilość miejsca większą niż u trójki Sharan, Galaxy, Alhambra. i układ foteli 2,3,2 gdzie każdy fotel jest niezależny, a nie jak to ma miejsce w Grand Voyagerze, czy Hondzie Odyssey 2,2,3 gdzie w 3 rzędzie mamy kanapę 3 osobową.
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
To chyba największy atut tego auta. Nikt z pasażerów nie ma prawa na nic narzekać. Fotele z tyłu można regulować do woli a nawet obracać w przeciwnym kierunku. Fakt są trochę ciężkie ale to robota dla faceta. Po wyjęciu foteli z trzeciego rzędu bagażnik robi się ogromny i można przewieźć nawet sporą lodówkę albo narty 165cm długości.
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
To Espace. Miejsca jest pod dostatkiem. Zwłaszcza w wersji Grand. Fotele z tyłu mniej wygodne od tych z przodu (te są swietne). Z tyłu umieszczone sa zbyt nisko wg mnie jednak miejsca nie brakuje nawet w 3 rzędzie (Grand)
~Wojciech Czeluśniak
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Jest super. Jedynie trzeba mieć na uwadze, że w trzecim rzędzie nie będzie się siedziało cudownie osobom o wzroście powyżej 180cm. Przy 7 osobach przyda się box dachowy w dalsze wypady.
~gzoom
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie widziałem samochodu który oferowałby więcej miejsca dla pasażerów. Chyba tylko kamper. Najbardziej lubię niezależne fotele, każdy z własnym pasem, pozwalają dowolnie aranżować wnętrze.
~Marcin
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
miejsca jest naprawdę mnóstwo, a możliwość kąbinacji z fotelami robi z tego auta wręcz auto dostawcze, tutaj wielki plus dla grand espace
~LUK721
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie powiem, ze może byś lepiej, ale 5 osób z psem i zakupami i każdy ma swoje miejsce, a i zapas w środku bo butla w kole.
~Ryszard
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
W końcu to van. Zdemontowałem relingi, bo nie zdarzyło się żeby mi się coś nie zmieściło w środku.
~poltreak
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Dużo miejsca, wyjmowane fotele, można dowolnie ustawiać przodem-tyłem.
Dziennik kosztów dla Renault Espace IV Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
11,9
14,3
~Marcin K.
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
W końcu to "espace" czyli "przestrzeń" :)
Renault Espace IV Grand Espace