Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW 2003-2012 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech Czeluśniak
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Samochody Renault uchodzą w Polsce na awaryjne, skomplikowane, z delikatną elektroniką więc są tańsze od np seata, volkswagena itd. Kwestia jak kto dba o odpływy wody, suche wnętrze, osłony silnika i nie psikanie pianką w nadmuchy (to co się osiądzie przecieka pod deskę)
~Ryszard
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Taki kawał fury, tak taniej w utrzymaniu, za takie pieniądze to okazja. Zastanawiałem się nad różnymi vanami, wybrałem Espace, bo miałem nadzieję, że w tej kategorii okaże się najlepszy. Nie zawiodłem się!
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Kupiłem auto 9 letnie z udokumentowanym przebiegiem niecałe 140 tys. km w cenie 20 tys. PLN do tego instalacja STAG za 2200 zł i za ok 23 tys. PLN mam ekonomiczny i niedrogi w utrzymaniu autobus :-)
~zwck
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Jest bardzo dobrze, auto niestety przestało być produkowane, marka nie cieszy się dobrą opinią. Więc spadek wartości ogromny dla szukającego używanego kilkulatka stanowi niezły wybór.
~Ziobro
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie znam lepszego w tej klasie. Mam porównanie z Fordem Galaxy - nie jest zły, ale Espace i tak wychodzi taniej.
~Jaromir
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Za takie pieniądze nie ma konkurencji. Zastanawiałem się nad wymianą na Galaxy, ale po przebojach, które miał mój znajomy odpuściłem.
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Stosunek jakość/cena swietny. Chyba nie można mieć "tyle samochodu" za takie pieniądze.
~Marcin K.
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Używane są tak tanie, że aż żal nie brać. Ale niestety niezajechany model 2.0 T ciężko dostać.
~LUK721
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Auto zasadniczo drogie jak na 14 lat, ok. 10 tys. zł ale rekompensuje to wytłumieniem i przestrzenią
~gzoom
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Krótko mówiąc, jestem zadowolony.
Renault Espace IV Grand Espace