Lista ocen Renault Espace IV Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW 2003-2012 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olo
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie jest zbyt głośno jak na takiego busa. Nie mam okna dachowego więc może dlatego nie odczuwam problemu hałasu nawet przy większych prędkościach. Silnik pracuje dość cicho a na trasie przy 6 biegu nie przekracza w zasadzie 3 tys. obrotów.
~Ziobro
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Daję 5 gwiazdek, bo jeździłem innymi vanami i wiem, że lepszy jest tylko jeden - Chrysler Voyager. Wrażenia subiektywne - do 130km/h jest super. Potem jest ok. , niekomfortowo robi się przy ok. 170km/h.
~LUK721
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Daję dobrze, bo pewnie są lepsze auta tj. jakieś bmw z klejonymi szybami, ja uważam i inni też sami mówią, ze w reni ciszej niż w typowych miejskich autach.
~Adam
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Nie jest zle. Przy dużych prędkościach slychać szum powietrza ale to "zasługa" gabarytów. Czasami słychać jakieś plastiki.
~Wojciech Czeluśniak
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Jest przyzwoicie, przy 150 można rozmawiać półgłosem. Troche trzeszczą elementy z tworzywa (głównie w przedliftach)
~zwck
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
do 130km/h jest świetnie do 150km/h jest znośnie, powyżej 150km/h słychać głośny szum powietrza, gabaryty robią swoje.
~Ryszard
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Mogłoby być lepiej, bo jestem szczególnie wrażliwy na tym punkcie, ale nie jest źle. Do 140 km/h jedzie się bardzo przyjemnie.
~Marcin K.
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Baaaaardzo cicho. Kiedyś zastanawiałem się dlaczego wspomaganie mi nie działa - po chwili zrozumiałem że silnik mi zgasł :)
~gzoom
Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW
Jest dobrze, ale dałoby się lepiej. Cała konstrukcja nadwozia przez brak sztywności trochę skrzypi.
~Marcin
bardzo dobrze wyciszone auto, przy 150km/h jest przyjemnie cicho,