Oceny Renault Espace IV Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW 2003-2005

Najnowsze oceny Renault Espace IV Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW 2003-2005

3,8
~Dowódca
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Mam Grand Espace 2003, 2,2dci.Jest to auto dla rodziny idealne. Wg. mnie mogłoby mieć mocniejszy silnik bo na trasie trochę mu brakuje i wyrażnie męczy się. Tak 180 KM byłoby idealne. Samochód ma wielki bagaznik, przyzwoite osiągi, fajne zawieszenie, i dosyc dużo pali. Ogólnie oceniam go dobrze.Spełnia swoje zadania. Zabiera na pokład 4 osobową rodzinę plus wszystko co życzy sobie ta rodzina zabrać a w szczególności co dzieci chcą zabrać. Co...
4,1
~Waldek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Dla mnie absolutny nr.1 wsród Vanów.Zdecydowanie niedoceniany samochód.Ja zakupiłem swój egz.w Niemczech przy przebiegu 31tys.km.Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie,ale na wszelki wypadek podaje.Zdecydowanie polecam.Osobiście jesli bedzie mnie stać,bez żadnego zastanowienia kupię kolejnego Grand Espaca(oczywiście nie u nas, gdyż w salonie jest zdecydowanie za drogo).Przyjemność z jazdy,komfort,wygoda itd-rewelacja.Nie miałem także żadnych...
~Marek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Jak na razie doskonały, jeżeli sie nie będzie psuł to rewelacyjne auto dla duzej rodziny, Według mnie najładnieszy VAN na rynku chyba tylko nowe GALAXY moze z nim konkurować, a le niema wersji GRAND i jak na razie bardzo drogie. Zobaczymy jak nowy Voyager sobie poradzi bo też ładny, ale zdanie o amerykańskich dieslach mam chyba gorsze niż o francuskich więc jak na razie z używanych ze względu na cene tylko Espace pozostaje.
~Jacek1964
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Duży komfortowy samochód, którym bez problemu mozna pokonywac znaczne odległości. Duży moment obrotowy 320Nm pozwala przyśpieszac nawet na 6 biegu. Wyprzedzanie innych jest bezproblemowe. 150kM pozwala na jazdę w każdych warunkach.
4,1
~jacek-z@go2.pl
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Piękne, wygodne auto ,świetne na długie trasy. Dopracowane szczegóły.W sumie bardzo ekonomiczne.Cen serwisowych nie znam, bo auto jest wciąż na gwarancji ale myślę,że w stosunku do innych marek nie są wygórowane.
~Bartek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Duże rodzinne auto, komfortowe i nieprzysparzające problemów
3,5
~muniek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Dla dwóch osób naprawdę wygodny/ewentualnie dzieci z tyłu lub niedaleko z dorosłymi-tęższymi.
~Krzysiek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo wygodny dynamiczny Przyjemność z jazdy ogromna .Małe zmęczenie nawet po przejechaniu 500 km.
3,4
~SUBARU FAN
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Gdyby nie te awarie to auto jest udane. No i bezpieczeństwo wysokie ale lepiej zeby nikt tego nie sprawdził.
~Jarek
Grand Espace 2.2 dCi 150KM 110kW
Głowica silnika, turbina, termostat, finalnie awaria silnika i potrzeba wymiany lub remontu (koszt ok 7000). (Bezawaryjność (poważne usterki))
Renault Espace IV Grand Espace