Lista ocen Renault Espace V Van (34) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
tak jak pisałem wyżej, brakuje dostępnych uchwytów na napoje ( te co są schowane pod półką skrzyni biegów bez szans żeby coś tam postawić), trochę mało schowków jak na auto rodzinne w Megane 2 miałem więcej(brak schowków w podłogach pod fotelami czy w podsufitce, poza tym wszytsko pod ręką
~Krakus
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Porażka. Brak schowków, stolików w oparciach, obsługa auta nieintuicyjna, walka z regulacją temperatury, po 8 miesiącach użytkowania nie jestem w stanie odnaleźć czasem podstawowych funkcji z zakresu obsługi auta. Brak systemu organizowania przestrzeni w bagażniku (siatki uchwyty).
~Uzytkownik
Van 2.0 Blue dCi 200KM 147kW
Oprocz znanej przypadlosci dot miejsca na kubki uwazam ze wszystki jest pod reka. Troche brakuje po przesiadce ze scenica wiekszych schowkow, ale plusem jest ze dzieciaki nie maja gdzie tego upychac i jest mniej niepotrzebnych rzeczy w aucie
~newt
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Miejsca na kubki to nieporozumienie. Kolejna rzecz to dotykowe sterowanie większością rzeczy (ale to wspólna bolączka branży) Na + dodam, że sterowanie temperaturą zostawili po bożemu. Brakuje możliwości zapalenia świateł w całym wnętrzu.
~Adam 555
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Brak uchwytów na kubki (w normalnych miejscach), brak schowków na okulary, tył bez schowków. Po samochodzie rodzinnym oczekuje się więcej. Brak również fabrycznych relingow co powoduje duży koszt zakupu poprzeczek.
~Mmm
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Katastrofa, brak schowków na drobiazgi, butelki kubki, stolików nie ma nawet w akcesoriach do dokupienia, szuflada przed pasażerem - bezsens, schowek w podłokietniku pojemności chyba wiadra. Generalnie temat zaniedbany
~Grzegorz
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
Mały minus za miejsce na kubki z przodu i jego brak z tylu. Mi to specjalnie nie przeszkadza ale gdy ktoś często pije kawę w samochodzie to sięganie po nią to tragedia.
~Gość
Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Po przejechaniu 180000 km przyzwyczaiłem się do rozbudowanego interfejsu graficznego i teraz nie bardzo dobrze się czuję w samochodach które mają tradycyjne systemy obsługi.
~Dariusz z Wrocławia
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Traumatyczne rozmieszczenie elementów i przełączników , a coś w stylu tabletu na przednik kokpicie to klęska ( spróbój podczas jazdy dokonać jakich kolwiek ustawień -powodzenia..
Dziennik kosztów dla Renault Espace V Van
6,2
8,3
~Andrzej
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
jak wyżej,+ nigdy nie wiesz czy hands free ci otworzy auto czy nie Audio Bose - super brzmienie Nawigacja - podaje dane o korkach , działa ok
Renault Espace V Van