Oceny Renault Fluence Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015

Renault Fluence Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Fluence Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015

~Andrzej
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Auto spełnia moje oczekiwania prawie w 100%, jest nieźle wykonane i jak do tej pory NIEZAWODNE. Wyjątkowo dużo miejsca w środku oraz wieeelki bagażnik dają idealne auto dla czteroosobowej rodziny. Jak słucham kumpli, którzy mają auta z turbo lub wielowahaczowe zawieszenie cieszę się że tutaj silnik i zawieszenie są proste jak konstrukcja cepa. Jeśli nawet kiedyś coś zawiedzie nie stracę majątku. Niewielkie spalanie, zero usterek i tanie części...
~Tomasz_BLe
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Jestem zadowolony, ale jak zawsze znajdzie się coś co by się chciało poprawić, a więc po kolei. Drobne trzaski, 5 biegowa trochę hacząca skrzynia, lepsza pozycja za kierownicą (193cm wzrostu). Na plus spalanie plus to, że auto dobrze współpracuje z lpg.
~Tomek
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
W porównaniu z samochodami klasy wyższej nie zachwyca... ale jak się porównuje już w klasie to nie jest źle. Mimo kilku niedociągnięć oceniam samochód dobrze: wygodny, bardzo oszczędny i pojemny jak auto klasy średniej.
~Jerzy Majchrzak
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
W bardzo przystępnej cenie i dobrze wyposażone auto dla rodziny. Bez szaleństw i zacięcia sportowego ale za to nowe, tanie, eleganckie i naprawdę komfortowe (oczywiście w odniesieniu do klasy i ceny auta)
~Tommm
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Podsumowując: do słabszych punktów auta należy nieco za słaby i nieco za głośny silnik oraz skrzynia biegów bez szóstego biegu. Nie jest to jakiś duży problem, ale jak napisałem na co dzień jeżdżę też 6-biegowym dieslem i pewnie to mnie nastawiło nieco negatywnie. Cała reszta natomiast to już dobrze/bardzo dobrze. Wersja po liftingu jest ładniejsza, wyposażenie rewelacyjne, wygoda podróżowania wysoka, spalanie niezbyt duże.
~Adam
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Samochód z rewelacyjnym stosunkiem cena/jakość. Wygodny do jazdy po mieście i bardzo dobrze sprawdza się w trasach nawet przy 4 osobach dorosłych na pokładzie.
~GDA1
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
rodzinny,dobrze wyposazony sedan z przestronnym i komfortowym wnętrzem aczkolwiek auto mocno budżetowe.
~Wojtek
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Za pieniądze jakich żąda Renault nie da się kupić porównywalnego auta. Ładny, przestronny, skromny ale przyzwoicie wykonany sedan z dużym bagażnikiem.
~Gregor
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
trafiła mi się super okazja w przecenie rocznika demówka 16tys taniej niż standardowo, wersja Limited ma prawie wszystko więc ocena zwiazana jest z wysoką wersją.
~Egoista
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Jest po prostu dobre.Jest to mój pierwszy ,,francuz,, , dlatego podchodziłem do niego z nieufnością. Obecnie po przejechaniu kilku tyś km. zaczynam lubić to auto.
Renault Fluence Sedan Facelifting