Oceny Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009

Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Grand Scenic I 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009

~chivers11
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
nadaje z irlandi,duzo pagorkow i zakretow i wasko,ale malo to spala, tryma sie drogi,funkcjonalne, kupilem go jako 5 osobowe z duzym bagaznikiem,lubie miec wszystko pod reka,bardzo funkcjonalny szklany dach-jest jasno i robi wrazenie wiekszego w srodku,jestem wielkim czlowiekiem i czuje sie dosc wygodnie,w ostanim rzedzie tylko dla malych dzieci-ale uzywam sporadycznie.schowki bardzo podreczne i bardzo potrzebne(w moim przypadku)w razie czego...
~Jeży
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Doskonałe auto rodzinne. Średnio 5,5 l/100 km w 7 osobowym samochodzie to wynik jakiego nie ma żadna konkurencja. Usterki? Jak w każdym innym aucie, nie zauważyłem, żeby było ich mniej lub więcej, jak są to drobne i łatwe w naprawie. Za to komfort to coś co dla innych aut jest nieosiągalne. Polecam z całego serca.
4,1
~cymeria@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Naprawde fajne auto jak przejade nim 25 tys może cos więcej napisze. Co prawda stworzyłem specjalne konta na które będe co miesiąc odkładał jakąs kwotę ale mam nadzije że nieprędko bede musiła go uruchomić .Co prawda jestem wyznawca zasady dbasz masz .No i jeszcze jedno uwaga na paliwo tutaj nie oszczędzisz im lepsze tym lepiej .
3,2
~mimi
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
auto z rzeczywistym niewielkim przebiegiem i utrzymane w dobrym stanie godne polecenia
~lux
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Typowy rodzinny samochód, super na długie trasy. Z racji, ładnie zaprojektowanego wnętrza, dużej liczby schowków, mojej Żonie od razu przypadł do gustu.
~robek12
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak do tej pory jestem berdzo zadowolony.Jedyne co mogło by zmienić moją opinie o tym samochodzie to częste awarie których jak narazie nie mam.
~Berttone heynet@onet.eu
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony z auta. Przy zakupie brałem pod uwagę trzy samochody - Cytrynę C5, Puga 407 i Scenica II. Wygrał Renault! Obecnie spełnia wszystkie moje oczekiwania.
3,6
~akceptbielsko@wp.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak skończę te naprawy i będę miał okazję zrobić nim kilka tysięcy bez awarii to ocenę podniosę . ale nie wiem czy zostanie mi jakas kasa na internet bo to juz zadrogo kosztowało.
~misieq_1991@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Podjąłem bardzo dobry wybór kupując to auto. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Mam nadzieję, ze mi długo posłuży...
~ding1@op.pl
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
auto wygodne funkcjonalne szkoda jedynie, że moja wersja jest przeciętnie wypasiona ale może kiedyś kupie lepszą.