Oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW 2003-2005

Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW 2003-2005

~diario@op.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Po zakupie najnowszego modelu Kangoo II zrobiłem 6000 km podczas wakacji. Świetne, kochane, wygodne auto. Podczas docierania (3000 km) paliło jednak troszkę za dużo bo średnio ponad 8 litrów. Po dotarciu pali jak pisze książka ale i tak uważam, że za dużo. Cieszy mnie fakt, że można dokupić dodatkową gwarancję (1900 zł) i będę miał spokój przez 4 lata. Choć swoją drogą uważam, że 4 lata gwarancji powinno być bezpłatnym standardem. No i te...
~robson.kow@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
bardzo uniwersalne nadwozie to jego największy atut. mały a pakowny.wygodniejszy od fiata doblo i bardziej przemyślane wnętrze, niestety kiepskie nagłośnienie (jak wszystkie w tym segmencie poza combo)jeżeli komuś nie zależy na najwyższym komforcie naprawę świetne autko na co dzień. polecam wersję previlage, fajne wyposażenie, użyteczne w podróży. Tylko te plastikowo-metalowe boki drzwi :-( w tej wersji przynajmniej podłokietniki są obite...
3,4
~fergusson
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Ogólnie można powiedzieć że auto jest dobre ale wyłącznie jako dostawczak dla małego biznesu. Osobówka nie sprawdza sie przez brak komfortu. Słabiutkie radio. Głośniki można wyrzucić do kosza. Polecam radio i system we własnym zakresie.
~miro
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Pomimo dwóch poważniejszych usterek całość oceniam b. dobrze. Samochód rodzinny, wygodny i przestronny, wyposażony w b. dynamiczny silnik. Jazda nim oraz ogólnie jego użytkowanie to naprawdę przyjemność.
~rafalby@poczta.onet.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Przez ostatnie dwa tygodnie zrobiłem 5200 km (na Krym), w tym 4000 km po ukraińskich drogach. Samochód mimo, że nie jestem jego pierwszym właścicielem, sprawdził się znakomicie. Jest to niezastąpione auto rodzinne na takie urlopowe wyjazdy. Teraz wiem, że kupując je zrobiłem dobry interes.
~sicinski@ai.com.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
bardzo wygodny, pojemny i zwinny samochód; idealny dla mojej 4 osobowej rodziny; dobry do jazdy po mieście jak i na wakacyjne wyjazdy; świetny silnik, który pozwala na naprawdę swobodną jazdę
~michał
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Silnik to znana gama 1.6 w renault. Nie wiem z czego to wynika ale mimo że w Kangoo ten motor ma 95 KM (czyli mniej niż w lagunie, megane czy scenicu) to dynamika naprawde zaskakuje. Być może wynika to u mnie z dobrej kondycji, ale na pewno jedzie to lepiej niż 110 KM w lagunie. Maksymalna prędkość jaką rozwinąłem z 3 osobami na pokładzie to bezmała 185km/h (Silnik)
4,1
~mlody
~darek
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Silnik nowej generacji 16V, chyba najlepszy do tego auta, cichy i bardzo żywy. (Silnik)
4,1
~maciek