Ocena kierowcy - Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003

Rynio, 13 lat temu
Silnik 1.5 dCi 65KM 48kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: 5 lat
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Na tak małym silniczku tyle przejechać, i to jeszcze nie oszczędzając go.
Oczywiście jak ktoś chce to narzeka, ale musi wiedzieć co i za ile kupuje. Najważniejsze tylko pewne paliwo!!! W innym przypadku już po 60 000 km problemy. Samochód ciągnął po 1200 kg i nic
Silnik, jak już zapewne widać przejechane 370 000 km, słownie trzysta siedemdziesiąt tysięcy km, nic dodać nic ująć, co 120 000 wymiana paska, jedna uwaga ani razu nie tankowany na lewej stacji, tylko firmowe paliwo - podstawa. Samochód jeździ i mam nadzieje że pojeździ jeszcze.
Ok. Bez szaleństw, ale nie sprawia kłopotów
Trzeba pamiętać że jest wysoki, ale poza tym staram się go dobijać jak mogę, ale nie poddaje się.
Zbyt długa martwa strefa.
Do samochodu wejdzie wszystko, zarówno bagaże dla rodziny jak i sporo towarów narzędzi z np 1 km kabla na bębnie.
Niestety mały silniczek to i ogrzewanie i klima się nie wyrabia, o ile na trasie jest ok. to jeżdżąc po mieście gdy jest zimno lub bardzo ciepło nie wyrabia się.
Ogólnie ok. Choć jeżeli z przodu jest duża osoba to z tyłu mało miejsca, ale jak komuś nie wygodnie to niech wyda 80 tys. więcej i pewnie będzie miał trochę wygodniej.
Owszem powyżej 120km/h głośno ale taki urok \"gabarytów\" pojazdu. Ja nie narzekam.
Samochód oszczędny, ok. 6,5 l/100km, ale ja mam ciężką nogę, Przeglądy pod warunkiem że nie są dokonywane w serwisach Renault w normie. W serwisach należy też uważać bo różnica pomiędzy nimi sięga 30%.
Za te pieniądze do domu i firmy rewelacja.
Czasem nie trzymają uchwyty dywaników, problem kostki od sygnalizacji poduszek, ale to standart wie o tym każdy serwis.
370 000 km, bez poważnej awarii, dwa razy wymieniony zawór EGR, raz gwarancja raz po - ok. 800 zł, poza tym oryginalne amortyzatory - trzymają w normie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 65KM 48kW [l/100km]

5,9