Oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW 2003-2005

Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW 2003-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW 2003-2005

~Tomek 76
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Kupiłem auto za 13k PLN netto. Pochodziło z polskiej dystrybucji i jeździło w firmie handlowej. Przy zakupie miał 112k KM, teraz ma 168k km. Cudów nie oczekiwałem i jest ...nieźle. Jedyne, co mnie \"boli\", to fakt, że trzeba nie przekraczać 115 km/h, aby uzyskać rozsądny poziom spalania (trasa). Powyżej tej prędkości, spalanie rośnie zbyt wiele. Poza tym kupiłbym to samo auto, ale z silnikiem 85KM. Brakuje jednak prędkości na autostradzie -...
1,8
~dafix
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Ktoś kto dopuścił ten "samochód" do ruchu powinie siedzieć w wienzieniu! Zmuszony zrobić nim kilkaset kilometrów - nabawiłem się boleści kręgosłupa - tak niewydażone są wśrodku siedzenia - moją współpasażerkę bolał niemiłosiernie tyłek.Podczas jazdy siadł też guzik od sterowaia szybą. Auto jest idiotyczne i nieprzyjemne w prowadzeniu. Zero konfortu za to sama niewygoda. Ogólnie auto dla masochistów. W podobnym aucie kolegi zacina się zamek...
~kris
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Fajne autko przestronne dobre dla rodzinki. Trochę brakuje prędkości autostradach 1.5cdi 68km Jak na razie mnie nie zawiódł pokonane 90000 km normalne zużycia części poza (padł jeden wtrysk lał jak się dało ostro po gazie reg. 350zl ) Jestem zadowolony na razie
3,5
~maxfun
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Ogólnie rzecz biorąc auto jest ciekawym środkiem transportu. Jest mocno funkcjonalne i dość pakowne. Chyba najlepiej wypada z mikrovanów z 5 osobami na pokładzie. Jednakże spartańskie wykończenie irytuje. Brak nawiewów tył, brak głośników tył w std, brak schowków w tylnej przestrzeni.
3,8
~kangoo
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
bardzo fajny woz mam juz takiego drugiego z jednym i drogim nie mialem problemu, czasami w zimie przy -20 ciezko odpalc dopiero za 3 razem... widocznosc i ekonomicznosc super, troche glosny ale mozna sie przyzwyczaic, fotele jak dla mnie bardzo wygodne moj wzrost 170 z tylu troche gorzej ale jest spox dla dzieci dla doroslych troche gorzej. polecam kangoo2 , co do 3 nie mam zdania ale za ta cene rzczej nie,,,
~Andrzej
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Uważam, że warto zamienić trochę plastików na "skórę". szczególnie kwestia boczków i części pod przednią szybą. Brakuje mi też mozliwości wyregulowania "po swojemu" prędkości wycieraczek. No i to zapasowe koło gdzieś zakopane pod samochodem :(
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
~Wladek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Dobry dzielny (w terenie- jezdze po budowach) samochodzik. Po zolozeniu tylnych siedzen bardzo pakowny. Przy 5 osobach bagaznik bez szalenstw. Pojemnosc ma mniejsza do Focusa kombi (chyba, e zdejmiemy polke
3,1
~maciek_lex1@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Auto nie jest godne polecenia za 62tys zł mozna naprawde kupic cos o wiele lepszego i przedewszyskim mniej awaryjnego. Czesci do tego auta sa naprawde BARDZO DROGIE i nie naprawialne , nieposiadajace zamiennikow. Naprawa wtryskiwaczey za 5500zł do tego wczesniej alternator 900zł, przeglady okolo 750zł!!!
~ene
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Typowy samochód dla małych dostawców, dla rodziny raczej za drogi jak na swoje możliwości. Wnetrze plastikowe, dokładnośc spasowania samego nadwozia wymaga wiele do życzenia. Silnik przyjemny ale za głośny. Samochód wysoki więc i podatny na boczne podmuchy wiatru i jak się wydaję jego wsp. Cx jest również wysoki.
1,2
~qwa
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Tragedia. Trzymajcie sie jak najdalej od tego auta.
Renault Kangoo I Minivan Facelifting 2003