Oceny Renault Koleos I SUV 2.0 dCi 173KM 127kW 2008-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Koleos I SUV 2.0 dCi 173KM 127kW 2008-2011

~Rafał
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki. Z przebiegiem około 120000km i nigdy bym nie przypuszczał że będę tak zadowolony z zakupu. Samochód absolutnie bez awaryjny nie przysparzający żadnych problemów. Ponadto części eksploatacyjne śmiesznie tanie. Bardzo dobra dynamika oraz prowadzenie przy umiarkowanym spalaniu. Doskonale spisujące się napędy 4x4 Nawet w lekkim terenie. Gdy dodamy jeszcze spalanie średnie na poziomie 7 l Czego chcieć...
~NORBERT W
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
CENA W STOSUNKU DO WYPOSARZENA SUPER KUPIŁEM AUTKO PO PREZENTACYJNE - WCZEŚNIEJ DOGADAŁEM SIĘ Z DEALEREM SKONFIGUROWAŁEM AUTO TAK JAK CHCIAŁEM. FACET ZAMÓWIŁ POJEŹDZIŁ 3 MIESIĄCE /PRZEBIEG 800 KM/I DAŁ ZNACZĄCY OPUST
~Mark
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Póki co (i mam nadzieję, że tak będzie długo) autko sprawuje się bez zarzutów. Trochę denerwuje mała liczba akcesoriów, ale jest to zrozumiałe z powodu \"świeżości\" auta. Większość akcesoriów jest w katalogach, ale jeszcze nie do zamówienia. :(
~Misiek
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Ogólnie niezłe auto, fajnie się prowadzi, dynamiczny silnik. Chyba trzeba popatrzeć pod kątem, że to pierwszy wypust i chłopaki się uczą. Z drugiej strony samsung robi ten samochód chyna już 2, czy 3 lata.
~Artur
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Super autko, bardzo fajnie nietuzinkowo wygląda, miłe w użytkowaniu, bezpieczne.
~Piotr
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Naprawde swietne auto. nie przepadalem za renault ale ten samochod pod kazdym wzgledem jest swietny. jezdzi sie nim doskonale . Polecam 100%
~k2
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Po 115 tkm uważam, że to solidny, komfortowy i niezawodny samochód. Brak prestiżu i nieco męcząca pozycja ( krzesło ) na dłuższej trasie są jedynymi mankamentami.
~k
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Jestem tym autem po prostu zachwycony. "A pamiętasz, jak mówiłeś, że nigdy nie kupisz Renault...?"
~Marta i Wojtek
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
Rzadko spotykany pojazd na ulicy.Prezentuje się bardzo dobrze i często inni kierowcy oglądają się za nim na ulicy.Przyciąga wzrok.
~obiektywny
SUV 2.0 dCi 173KM 127kW
mogło by być lepiej zwłaszcza ogrzewanie zimą przy zimnym samochodzie (Wentylacja i ogrzewanie)
Renault Koleos I SUV