Lista ocen Renault Laguna I Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 1998-2000 (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andyman
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Automatyczna klimatyzacja z możliwością sterowania w dwóch strefach oraz niedoceniany a bardzo potrzebny u nas ze względu na duże smrodzenie spalinami przez cięzarówki i autobusy czujnik toksyczności spalin działają znakomicie zarówno w lecie jak i w zimie.
~Beavis mzygmunt75@o2.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Posiadam lagune z automatyczną klimatyzacją więc latem nie narzekam na upały w aucie.Zima wnętrze tez nagrzewa się dość szybko.Radze dbać o regularna wymiane filtra kabinowego[przynajmniej raz w roku].
~wojciech.1977@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
ogrzewanie dobre, klimatyzacja (automatyczna) jeszcze lepsza. choć w zimie mogłby sie troche szybciej pojawiac ciepłe powietrze z nawiewów. za to ogrzewanie przedniej szyby i foteli - REWELACJA !!
~Artur Kraków
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
mam aut klimę i nie mogę narzekać, do tego podgrzewana przednia szyba i jest bajka, skutecznośc wentyacji dobra.
~Dedis
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
całkiem nieźle choć jak napisałem wyżej połapać sie w obsłudze automatycznej klimatyzacji - sztuka a stary nie jestem :)
~Pablo Wawa
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Klimatyzacja elektroniczna jednostrefowa sprawuje się bardzo dobrze nawet po 9 latach użytkowania.
~alma-mater@tlen.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Bardzo szybko się nagrzewa, automatyczna klimatyzacja, regularnie czyszczona spisuje się bez zastrzeżeń.
~zbgrochmal@poczta.fm
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Klimatrinik działa wyśmienicie. Włącz i zapomnij o regulacji - sam wszysko załatwi za Ciebie.
~kww@op.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
latem daje radę ale w zimie mogło by być wydajniejsze. nie marznę oczywiście ale ciut za długo się grzeje.
~Paweł
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
SUPER. Klimatronik bardzo ładnie pracuje, ogrzewanie przedniej szyby rewelacja.
Renault Laguna I Hatchback