Oceny Renault Laguna I Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW 1999-2000

Najnowsze oceny Renault Laguna I Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW 1999-2000

3,4
~Michaelxdd
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Samochód bardzo wygodny, warty polecenia, tylko trzeba znaleźć egzemplarz, który nie jest przerdzewiały i źle złożony po wypadku, a także jeżeli widać, że siedzi oznacza to, że tylna belka jest do regeneracji. Warto też szukać Laguny z silnikami Renault, ponieważ osprzęt do silników Volvo kosztuje więcej i trudniej zdobyć części.
~Libert
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auto wyglądające już na swój wiek choć nie tragiczne.Silnik słaby,samochód ogólnie awaryjny,układ kierowniczy mało precyzyjny.Plusy-dużo miejsca i cena zakupu ale to za mało aby auto uznać za atrakcyjne.W porównaniu do mojej Hondy Accord,to niebo a ziemia.Na korzyśc hondy oczywiście.Nie polecam tej laguny.
~renaultpower
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jak na samochód, który został wprowadzony do produkcji w 1994r. Laguna spisuje się idealnie. Wyprzedza wykonaniem i wyposażeniem wszystkie VW. Bo który passat w 1994roku miał climatronic, gadający komputer, pełną elektrykę, i wiele innych przydatnych gadzetów... Jak dla mnie Laguna to cudowne auto i napewno długo jeszcze nią pojezdzę.
~damon.alfisti@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
za te pieniądze świetne auto! denerwują plastiki w kabinie i to, że męczy na dłuuugiej trasie. uważam, że pomimo lat całkiem ładnie wygląda. moja partnerka jej nie lubi, ja też na początku nie przepadałem, ale po czasie stwierdzam, że jest ok.
~yello
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
jeżdże autami spod tego znaku już długo może nie z wyboru raczej z przypadku. ogólnie auto ładne, zadbane dobrze wyposarzone, zonie sie podoba:)), na razie się spisuje dobrze,(chociaż nie spodziewam sie rewelacji)
~[shadow]
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Kiedyś nie miałem przekonania do francuzów, ale jak na razie Laguna sprawuje się świetnie. Duża wygoda, ekstra wyposażenie w "standardzie" przy tym silniku, dobra ekonomika jazdy przy dużym zapasie mocy.
~PAWEŁ FZG.....:)
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
CHWALE GO NIE DLATEGO BO SAM TAKIM JEZDZE A DLA TEGO ZE MIMO RÓZNYCH OPINI MOJ MODEL JEST NIE ZAWODNY. WERSJA EXECUTIVE 2.0 16V
~Tomek
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Duży wygodny dobrze wyposażony atrakcyjny wygląd przytulne wnętrze
3,5
~kabe
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Wyposażenie wersji Millenium bardzo dobre - 4 poduszki, abs,pełna elektryka, klimatronik, komputer itp , ale po 57.000 km naprawa skrzyni biegów - to niemiła niespodzianka.
2,9
~Marek
Hatchback 2.0 i 16V 140KM 103kW
Tej laguny nie polecam - głownie ze względu na to, ze sie bardzo niewygodnie siedzi. Nowa jest znacznie lepsza pod tym względem.
Renault Laguna I Hatchback