Ocena kierowcy - Renault Laguna I Hatchback

sagemthc, 14 lat temu
Silnik 2.2 dT 115KM 85kW
Rok produkcji 1997
Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : karoseria nie rdzewieje .posiada dobry silnik .jest bardzo komfortowy i wstosunku na opcje wyposażenia a mam prawię najlepszą to niema lepszego samochodu za te pieniądzę w tej klasie.. tylko tak jak wspominałem trzeba szukać dobrze utrzymanych egzeplarzy bo w innym przypadku przystworzy samych problemów , pozdrawiam
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
stosunkowo dobrze wyposażony samochód za nie wielką kwotę.. lecz nie na nasze dziurawe drogi
silnik bez zarzutów..bardzo dynamiczny posiada wysoki moment obrotowy w porównaniu do TDI 110ps. czasami nawali coś z osprzętu ale w końcu to Renata
nie idzie opisać tego w słowach..totalna porażka przy przebiegu 2500tys walneło któreś z łożysk . skrzynia zaczęła bardzo głośno hałasować nie do zniesienia!!! mimo tego głośno zmienia biegi i szarpie
bardzo słabe zawieszenie na nasze drogi.. końcówki drążków zaczynają hałasowac po 20tys km. jest też troche za miękkie ale za to bardzo i to bardzo komfortowe.znakomicie sprawdza się na długich trasach .wyróżnić też trzeba elektroniczne wspomaganie kierownicy zależne od prędkości,przy najmniejszych prędkościach jednym paluszkiem a przy wyższych pewniej dając uczucie pewności
bez zastrzeżeń może poza słupkami przedniej szyby czasami stwarzają martwy punkt
wszystko pod ręką .duża ilość schowków .
klimatronic jest dosyć czytelny.klimatyzacja działa bez zarzutów czego nie mogę powiedzieć o ciepłym powietrzu ,,coś mi nawaliło i w ogóle nie grzeje (chodż nagrzewnica jest sprawna)
bardzo dużo miejsca z przodu jaki z tyłu,znakomicie komfortowe fotele z bardzo dużym zakresem regulacji ,, każdy poczuje się jak w domu
głośna praca silnika przy wyższych obrotach mało przyjemna.. do tego czasami można usłyszeć jakiś brzęczący plastik w szczególnie zimą
dosyć drogie części i do tego dosyć częst się zużywają . godne uwagi jest spalania jak na tak stary motor ,a nogę mam ciężką
wciąż coś wyskakuje ,problemy z elektryką ,,centralny zamek podgrzewanie szyby oświetlenie..
skrzynia biegów .zawieszenie..

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 dT 115KM 85kW [l/100km]