Oceny Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW 1996-2000

Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW 1996-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW 1996-2000

~radek
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
POLECAM. Komfort za male pieniadze i mala awaryjnosc wbrew obiegowym opiniom o francuzach. Zle Opinie o silniku 2.2 DT rowniez niezasadne. Posiadam auto ponad 5 lat przebieg 247 tys.km silnik suchy bez wyciekow,oleju niebierze. Silniki te robia ogromne przebiegi (opinie mechanikow znajacych naprawde ten silnik)tylko trzeba olej dobry lac i na czas wymieniac to samo tyczy sie pasek rorzadu. o komforcie jazdy nie wspomne a mialem wczesniej juz...
~psgraf@op.pl
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
W sumie super auto za nieduże pieniądze. Dość duży komfort w środku, miałem kupić mondeo mkII, a wyszła laguna. Brat kupił chwilę po mnie mkII i cholernie się cieszę, że mam lagunę (choć trochę więcej wydałem). Laguna 97r. a mondeo mkII 97r. to jest różnica jednej klasy. Laguna jest jakby nowsza technologicznie (i ma normalny kluczyk do drzwi a nie jakiegoś gwoździa jak w fordach). Drzwi przedziwnie lekko się zamykają. Deska rozdzielcza jest...
~Kamilek11265
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Bardzo wygodny i przestronny samochód,a co najważniejsze bez awaryjny,jestem zadowolony z kupna tego samochodu,zrobiłem nim ponad 40 tys km w 1,5 roku.Silnik suchy,bez wycieków.Zawieszenie również jest wytrzymałe.A do tego wszystkiego samochód jest jak na swój ponad dwu litrowy silnik bardzo oszczędny. Polecam!
4,1
~pstuszi
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Renia była moim pierwszym autem, muszę przyznać że byłem bardzo zadowolony pomijając fakt że auto było powypadkowe. Prowadziło się bezproblemowo, skrzynia biegów precyzyjna, silnik elastyczny i mógł pocisnąć jeśli chciał :) No i przede wszystkim ten komfort, welurowa tapicerka i można było śmigać kilkaset kilometrów bez problemów z drętwymi 4literami ;p, jeśli będzie okazja kupić zadbaną Lagunę na pewno to zrobie
~bercik19862
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Pierwszy \"francuz\" w rodzinie,wszyscy nie polecali ale ja jezdze i nie narzekam.Od roku jak jezdze tym autem zepsula sie jakas czesc od sprzegla,a pozatym nic sie nie dzieje.Wymienione zostaly tylko te czesci ktore z biegiem kilometrow trzeba bylo wymienic.Malo pali.Akurat moja sie trafila i progi jej troche gnila.
~wozi1@op.pl
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
2.2TD jeden z najlepszych motorów renault DCI to nie wypal slabe pszyspieszenie zuzycie paliwa awaryjnosc 1,6 TDI wolkswagen z przebiegiem 425672 km zagoni na smierc DCI 1,9 a 2,2 to odwrotnie potezny motor polecam mialem DCI to puscilem bylo z przeb. 98564km moje obecne 2,2 ma 367542km od wymiany do wymiany nie dolewam oleju w mrozie palilo super jak na tak duzy przebiek
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
~Adamo
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Naprawde niezle auto z dobrym, sprawdzonym silnikem. Jesli potrafimy o nie dbac, takze bezawaryjne. Idealne do jazdy poza miastem na dlugich trasach, w miescie troszke za ciezkie i malo ekonomiczne, a do tego z nieprecyzyjna skrzynia biegow. Jednak malo jest aut, ktore beda w stanie dorownac komfortem podrozowania Lagunie, nawet wsrod najnowszych modeli. Pod tym wzgledem jest po prostu swietnie.
~aczytowazne
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
Auto za małą kwotę, a daje spory komfort, generalnie nie najgorsze osiągi, szczególnie elastyczność jest bardzo okej. Jedynie wyciszenie mogłoby być lepsze.
~Michał 22dT
Przesiadka z 4 lata starszego audi za tą samą cenę? dobry krok. polecam
~flexi80
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
LAGUNY Z TYM SILNIKIEM SPRAWUJĄ SIĘ REWELACYJNIE,ALE JAK KTOŚ KUPIŁ ZJEŻDŻONEGO WYPŁOCHA ZA PÓŁ CENY TO WYPISUJE OPINIE NEGATYWNE.
Renault Laguna I Hatchback