Oceny Renault Master II 2.5 D 80KM 59kW 1998-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Master II 2.5 D 80KM 59kW 1998-2003

~mischa
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Przypadkiem kupiłem pozornie staruszka z końca 2002 z niewielkim przebiegiem i jestem zachwycony :) Jeździłem wieloma busami (pożyczanymi), ale ten mnie na prawdę pozytywnie zaskoczył. Ma najsłabszy silnik 2.5D, za to skrzynia jest dobrze zestopniowana i jeździ się przyjemnie nawet z pełną paką. Miejsca w środku jak w ciężarowym, pozycja za kierownicą super. Siedzisz wysoko. Zawieszenie pozytywne, miejsca nawet jak na H1L1 też sporo.
3,6
~Elvis
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Witam mam juz 2 mastery jeden 2.5d z 99r i drugi 2.2dci z 01 ten pierwszy ma przejechane ok 300tys i powiem wam ze nie przykladam sie do auta wiec po 2 latach zrobilem zawieszenie bo juz cos tam pukalo stukalo ,auto nie do zdarcia lejesz ropke i koniec silnik pracuje idealnie jest duzo slabszy od dci ale to nie jest auto do scigania sie a do pracy.moim zdaniem mastery to dobre auta nie tak awaryjne jak dukato jumper czy boxer
~audioland@w.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Doskonały samochód do pracy bardzo wygodny jazda nim jest mniej męcząca niż osobowym,lecz nie jest doskonały słaby skręt duże złużycie paliwa ok.12l/100kmON bardzo nietrwałe przednie zawieszenie oraz koszt części zamiennych,poza tym moim zdaniem i tak zostawia daleko z tyłu konkurencje wie o tym każdy kto choć raz się nim przejechał.mam go od nowości z salonu i nie żałuje tego,dziś kupił bym tylko z doładowaniem i z klimą ale napewno MASTERA
~SzymanskiS@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Polecam te auto z tym silnikiem Nadaje sie do dzwigania (powolnego)
3,5
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
da sie jezdzic tym autem fajnie sie jezdzi drogie w utrzymaniu polecam ducato 2.3jtd najlepszy
~master
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
jakbym miał kupować teraz samochód dostawczy to napewno bym wybrał mastera!!!!!!!!!!!

Usterki Renault Master II

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slavo
~kk
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
bezproblemowy robol jezdzi na wszystkim i nie ma wymagan 100 razy lepszy niz ctdi itp (Silnik)
3,7
~LUKA