Renault Master III 2.5 dCi 100KM 2003-2010 - Oceń swoje auto

Master
III
2.5 dCi 100KM 2003-2010

Oceny Renault Master III 2.5 dCi 100KM 2003-2010

6% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 13.11.2009 przez

Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze - polubiłem tego bydlaczka ;-) denerwuje tylko mały promień skrętu, zbyt daleki rozstaw osi jednak to powoduje że częśc ładunkowa jest lepsza bo obudowa nadkola jest na końcu części załadunkowej. Dla ludzi którzy wożą cos więcej niż worki z ubraniami czy pudełka butów jest doskonała. Co do promienia skrętu mam jedna radę dla właściceli MASTERA parkuj tak żebyś mógł wyjechać a nie żeby tylko się zmieścić a napewno będziesz zadowolony ;-)

dodano 20.11.2005 przez

ok autko nie ma na co psiaczyc mozna go myc karcherem nawet w srodku :)))))))))))))))))

dodano 27.12.2010 przez

dodano 22.10.2008 przez