Lista ocen Renault Trafic II Furgon (61) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Ogólnie słaby osprzęt silnika. Dużo jeżdże 3 lata i 180tyś. Padła pompa paliwa w zbiorniku, regulator wysokiego ćiśnienia, wyłącznik rozrusznika (bendiks). Nie wspominam o zawieszeniu którego swożnie wachacza, końcówki i drążki kierownicze zmieniałem już 3 razy. Wiecznie zapalające się kontrolki od komputera (kasowanie błędów min. 80zł). Padł również czójnik ABS.
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Popsuło się wiele istotnych rzeczy tj.: -pompa wtryskowa(wymiana) -wtryski -elektrozawór -moduł ABS -kolumna kierow. -fotel kierowcy(złamał się podczas jazdy) -Alternator się przepalił -pękł wspornik pompy wtr. -2x wymienany cały rozrząd Zlokalizowanie i usunięcie usterki zajmuje serwisowi czasami dużo czasu np. moduł ABS-u wymieniono dopiero po 10 miesiącach!!!!!!!!!!!!
~janus123
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
No coz skrzynia biegów jest za mało odporna jak na dostawczaka. U mnie zaczeła wydawac minimalne stuki przy 130tyś. I od razu dałem go do naprawy. Wymienili wszystkie łożyska i teraz mozna śmigac kolejne 130tys. A co do innych napraw to wymieniłem sworznie wachaczy, koszt ok. 60zl sztuka :)
~Adam
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Przerabiamy równolegle kilka Traficów. Jeżeli nie wymienia się oleju co 15 tys. i nie chłodzi turbiny to silnik nie pociągnie więcej niż 250 t km. Z drugiej strony zadbane auto może zrobić nawet 380 t km i nadawać się jeszcze do sprzedaży.
~Stefan Marol
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Nie przypominam sobie żeby coś nawaliło. Olej, paliwo i jazda. Co ma walnąć jak to przestarzały prosty mechanizm z paroma bajerami by w Euro 4 spalinami się mieściło? Przecież tam nic nie ma z nowoczesnych rzeczy.
~okey
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Zapalenie się komory silnikowej, zerwanie linki od zmiany biegów 2x, wodziki, pompa paliwowa, czujniki od pozycji wału, gaśnięcie auta podczas jazdy (wizyta w serwisie z tą samą usterką 6x), nie odpalanie silnika gdy zimny
~darek hdi20@wp.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
j/w service renault wstyd ,niechlujstwo partactwo cwaniactwo jak sam palcem nie pokarzesz to nie naprawione po naprawie średnio 3 poprawki .ludzie sprawdzajcie samochody po wyjechaniu z service ja pare razy wyjechałem bez paru częsci
~artur
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
przy ok 17tys. zawór recylkulacji spalin; 38tys. komputer ABS; 90tys. wachacze przednie (ew można wymienić same końcówki sworzni) , czujnik ciśnienia paliwa i końcówki drążków kierownicy. .teraz mam 198tys i jest wszystko OK
~Sebastian z Olkusza
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Turbosprezarka wymieniona. 80000 Skrzynia biegow wymieniona.70000 Alternator wymieniony.95000 Tarcze wymieniane juz dwukrotnie. Teraz wlasnie kilka dni temu stracilem ABS. I cos sie zaczyna dziac chyba ze wspomaganiem.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Było względnie ok. Rozrząd wymieniony na czas. Nie było zwłoki. Olej robiony co 10 do 12 tysięcy. Wypadało to raczej częściej, niż co rok. Lecz mimo dbania zerwał się rozrząd. Wtedy przelała się czara goryczy.
Renault Trafic II Furgon