Ocena kierowcy - Renault Twingo I

DORCIA, 21 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Jestem w pełni zadowolona z mojego TWINGOLOTA. Dużo miejsca, cudowny otwierany dach. Mogłabym podróżować nim po całym świecie!!!!!!
Silnik bez zarzutu, równo pracuje
Również oki ale czasami bieg nr 1 nie chce gładko wchodzić
Swietne małe autko, które wszędzie wjedzie
widocznośc oki, bez zarzutu, choć czasami przy skręcie w lewo muszę się pochylic do przeodu bo trochę "słupek" przeszkasza
szysbo się nagrzewa. Mam Twingo z odsuwanym dachem, na lato rewelacja, niczym cabrio, POLECAM!!!!!
u mnie cicho
Zużycie paliwa w mieście - rewelacja. Jeśli zatankuję cały bak ( ok. 40,35 L) zrobię w mieście 535 km, to chyba niezły wynik. W trasie również mało pali. Jechałam kiedyś nad może przez większy czas ok. 140/H i spalił 5 litrów. Co do napraw.... Nie wiem jak poprzedni właściciel, bo jestem drugim, ale naprawa, wymiana ( bębnów, łożysk, amortyzatorów, itp) kosztowała mnie ok 2500 zł. Polecam taki mały remoncik, teraz moje autko jest sprawne i chodzi jak szwajcarski zegarek.
za mój zapłaciłam 13500 tys, jest to rok produkcji 96, ale kupiony został w lutym 97 i od tego czasu dopiero jeździł, więc uważam że jest to super cena. A jechałam po niego aż ze Szczecina do Warszawy
klapka od wlewu paliwa. To jest mój koszmar!!!!!
Renault Twingo I