Ocena kierowcy - Renault Twingo I

Lodowka, 17 lat temu
Rok produkcji 1995
Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko
Inne : uklad kierowniczy, pekla sruba tam jakas i nagle zaczal skrecac bartdzo mocno w lewo, co trzeba od razu do mechanika, , tragicznie to wygladalo ale sie naprawilo i jest ok
na moje super wozio
silnik ekstra, maks pociagnal 160 km/h z 4 osobami :), ogolnie jak na takie male cos jest OK!!
dobrze chodzi, nie rwie, ma dosc dobre i dlugie przelozenia, a po wymianie sprzegla jeszcze lepiej :)
cos mi stuka w prawym kole, ale da sie to zrobic, a pozatym to ok, drogi sie trzyma elegancko!! nic tylko smigac, bardzo nisko ma chyba srodek ciezkosci polozony bo idzie jak przecinak na dosc ostrych zakretach.
jak u szklarza, same szyby
mi pasuje, wszystko na swoim miejscu, oprocz polozenia radia, troche za nisko, a tylna polka , jest zbyt nieciekawa, musialem wprowadzic kilka zmian i wzmocnien jak wstawialem sprzet Car aduio :)
wietrzy sie w 5 sekund, nagrzewa w 5 minut, jest dobrze.
mi pasuje, wszystkim pasazerom tez, a pierwsze wrazenie bylo takie-oooo jaka puszka, pewnie ciasno, a po wejsciu tez bylo ooo ale to z wrazenia ze jednak to nie puszka :), jak np. Matiz
jest ok do 85 km/h, dalej z coraz wieksza predkoscia coraz glosniej az szumi strasznie :(
nie wiem, roznie pali, srednio chyba 6,5 litra
tani, ekonomiczny, niezawodny, niezabrzydki, wygodny i jednym slowem ekstra samochod :D
wszystko jak w szwajcarskim zegarku skopiowanym przez francuzow, prosta budowa, latwy dostep do kazdego miejsca, jest dobrze
odpukac nie mialem powazniejszych problemow oprocz zawieszenia a tak jest ok.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 55KM 40kW [l/100km]

6,3