Ocena kierowcy - Rover 400 I Kombi

andre111, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 122KM 90kW
Rok produkcji 1998
Rover 400 I Kombi 1.6 i 122KM 90kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : zaskoczyło mnie zawieszenie,ponieważ sprawdza się na każdym rodzaju nawieżchni
auto naprawdę doskonałe
silnik chodzi naprawdę super!!!bardzo dobrze przyspiesza nie mam naprawdę kłopotów przy wyprzedzaniu?oczywiście po dokonaniu zakupu wymieniłem wszystkie paski oleje i płyny
przed zakupem auta tej marki oglądałem opinie na tym forum więc wiedziałem że piętą achillesową tego auta jest bieg wsteczny? i ja to potwierdzam? jazda do przodu super,ale do tyłu nie zawsze?wsteczny to mankament tej skrzyni
naprawdę auto po prostu płynie? dla mnie zawieszenie rewelacyjne!!!nawet na nasze dziurawe nawierzchnie?bardzo dobrze trzyma się w zakrętach nawet przy dosyć dużej szybkości
widoczność tak jak skrzynia?? do przodu doskonała a do tyłu bardzo ograniczona
jakość plastików użytych do wykończenia wnętrza naprawdę rewelacyjne,czuję się jak w aucie o klasie wyższym?nic nie skrzypi exstra!!!
niestety posiadam wersję bez klimy,ale sprawuje się jak dotąd przyzwoicie? dosyć szybko następuje usunięcie pary z szyb? ogrzewanie bardzo dobre
z przodu wystarczające i wygodne z tyłu co prawda nie jeżdzę ale na razie nikt nie narzekał
no tutaj to jest trochę mankamentów,rover do cichych niestety nie należy!!!do 120 jeszcze jest w miarę???ale im szybciej tym gorzej?niestety tu konstruktorzy się nie popisali
spalanie ok w normie w mieście około 10l lpg,na trasie 8l-8,5 zależy jaką ciężką ma się nogę??
za tą cenę na pewno nic lepszego bym nie dostał? auto kosztowało mnie w sumie około 16500 z gazem sekwencyjnym,nowymi oponami ale jak na razie jestem z zakupu bardzo zadowolony i szkoda że tak przyzwoita firma już nie istnieje
na razie (odpukać)sprawuje sie bardzo dobrze wszystko co miało być zostało wymienione
nic

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 122KM 90kW [l/100km]