Lista ocen Rover (1722)

~Pawel
Rover 100 II
Hatchback 1.1 L 60KM 44kW
z checia odziedzicze to auto ...sluzy w mojej rodzinie jako autko zastepcze na 2 miesiace..nanuska musiala czyms dojezdac do pracy:).. teraz dostanie bardzo fajne autko a to dostane ja:)
~+48 669 689 909 Szymon Kraków
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
SPRZEDAM cena do ustalenia (ok.9 tys.) KRAKÓW tel. 669 689 909 gg 7966780 pierwsza rejestracja maj 1997 z salonu,kraj -z sekwencją (za którą dałem 3200 PLN) -Po wymianie paska rozrządu,elektryki i płynów na bieżąco. -przebieg: 114 tys. -ABS -2 Poduszki -Elektryczne p. szyby -Wspomaganie -Centralny zamek z pilotem i imobilaizer Powód: Potrzebuję większe -kombi
2,9
~KLN
Rover 75
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód bardzo komfortowy, jednak jest to angielska tandeta. Wykończenie w środku na początku bardzo mi sie podobało jednak po kilku dniach widziałem juz tylko trzeszczący plastik, który był połaczeniem taniej podróby drewna i czarnego brzydkiego plastiku. Najgorsza jednak jest awaryjność tego samochodu. Przed zakupem czytałem dużo o jego awaryjności myśląc że to mit. Niestety okazało się że jest jeszcze gorzej.
~gsx1300r1@op.pl
Rover 200 II
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Polecam to auto ale tylko 216GSi 214GSi mają silnik Rovera i skrzynie. Bardziej kłopotliwy. dwa wałki i lubi czasem wudmuchnąć uszczelkę. A 1.6 jest Hondy na jednym wałku, zawory regulowane na śrubkę ;) nie stukające hydro.
3,8
~BICEPS73@WP.PL
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko dynamiczne,zwinne i całkiem ładne.Za te pieniądze rozsądny wybór z niezłym wyposażeniem.A przy okazjii trochę inne od wszędobylskich Golfów i Betek(u mnie dominacja golfów3 i 4 oraz BMW,są fajne ale chciałem coś innego).
3,6
~mustek3
Rover 600
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Cena jakość bardzo dobra, mało pali, potrzebuje dużo części, nisko się siedzi, komfortowy.
3,5
~Krzysiek
Rover 45
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Auto jak dla mnie fajnie wyglada, proporcje klasycznego sedana, dużo chromów, fajne reflektory z przodu, fabryczne fantazyjne alusy. W srodku poza kanapami lata 90. Diesel roverowski kompletna kupa pod wzgledem kultury pracy. Tak pozatym auto bezawaryjne, cześci dostępne - pasują z Hondy Civic.
~Sheyk20
Rover 45
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Ciekawe czemu ten samochod nie zostal autem roku w czasach kiedy powstawal =) Ja spokojnie ten tytul bym mu przyznal.
3,2
~marcza
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto super dla młodej osoby na pierwszy samochód. Dla mnie trochę za duży i taki \"męski\" (jestem kobietą), ale i tak dobrze się prowadzi. Jak na swój wiek nieźle się trzyma i ma świetny wygląd zarówno w środku jak i na zewnątrz. Całkiem wygodny, dobra widoczność, szybki, trzyma się drogi. Niestety mój ma tylko wspomaganie kierownicy i elektryczny szyberdach - na tym kończą się jego udogodnienia. Gdybym miała ten sam model z bogatszym...
Dziennik kosztów dla Rover
6,7
11,0
~Piotr, hifi@op.pl
Rover 800
Hatchback 2.5 D/SD 118KM 87kW
Za te pieniadze nie da się chyba kupic auta o lepszym wyposażeniu, pięknej sylwetce i tak szlachetnej marce. Polecam każdemu, kto ceni wygodę i indywidualność. (W moim województwie jest ich 3 sztuki - R800) Dostęp do części nie jest zły, auto prowadzi się jak marzenie, nie czuć wcale jego wagi, o wietrze można się dowiedzieć tylko patrząc na drzewa, można zapomnieć o temperaturze na zewnatrz i w mróz jechać w koszulce. Samochód płynie po...